Stehlíkova 1245/1
Slaný 274 01
House of Pain
Ve Slaném
Každou středu
OD: 17:00
ADRESA
KDY:
Každou středu ve Slaném
KRUHOVÝ TRÉNINK V MODERNÍM KABÁTKU
Na hodině můžeš zažít?
STRONG
Posilovací lekce kombinující různé cviky, které formují svaly celého těla s využitím zátěží a posilovacích pomůcek: stepy, činky, expandery, posilovací tyče, atd.

TABATA S DYNAMICKÝM STREČINKEM
Tabata je velmi efektivní metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla. Skládá se z krátkých, ale za to intenzivně fyzicky náročných výkonů a stejně dlouhém intervalu, kde provádíme cviky s nižší intenzitou.
Co ti náš Kruháček přinese?
Mimo pocitu hlubokého uspokojení docílíte pravidelným tréninkem perfektní kondice a skvěle vypracované postavy. Cvičení má velice pozitivní účinky na Vaše zdraví i kondici. Díky cvičení se Vám krásně zformuje postava, zlepší se mobilita kloubů, zmírní se bolesti zad a celkově se zlepší držení těla.
Je Kruháček pro mě?
Hodina je určena pro všechny věkové kategorie, každý může cvičit s jinou zátěží nebo intenzitou. Nezáleží na pohlaví, věku nebo sportovních dovednostech. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, a to díky velkým možnostem variací tréninku. Lekce je vhodná pro muže i ženy, kteří hledají zábavu a zároveň si chtějí pořádně zamakat.

Lekce není určena klientům s vážnějšími zdravotními komplikacemi (kardio nemoci, astma, epilepsie atd.)
Co potřebuji na Kruhový trénink?
Neměli byste zapomenout na sportovní oblečení, pevnou čistou obuv, ručník a chuť si s námi zacvičit.
Jedná se o intervalový trénink, který střídá kardio zátěž s posilováním. Tímto tréninkem docílíme zrychlení vlastního metabolismu, který může trvat celý den nebo i déle, což má za následek rychlejší spalování tuků. Spalování tuků tímto tréninkem pak trvá po zbytek dne, kdy už žádnou aktivitu nevyvíjíme, třeba v práci u počítače nebo doma u TV.

Tato skupinová hodina vystřelí Vaši kondici a restartuje Vaši hlavu.  Během tréninku využíváme vlastní váhu, ale i různé pomůcky (TRX, BOSU, činky, švihadla, boxovací pytel, posilovací tyče, a další). Během lekce se můžete těšit na řadu zajímavých a netradičních cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. Hodina je koncipována tak, aby se komplexně zapojilo co nejvíc svalových skupin.