ZE ŽIVOTA
Příběhy našich kamarádů
Články
které Vás zaručeně budou zajímat
Sacharidové vlny
Hned ze začátku musím upozornit na důležitý faktor, žesacharidové vlny jsou jedna z těch těžších diet, co jsem kdy držel. Není to nějaký zázrak, jak si můžeme někde přečíst. Jedna se o dietu, za kterou stojí tvrdý režim, sebe kontrolování a odříkání. Má to i své kladné stránky, za tvrdou dřinu sklidíte opravdu pěkné ovoce.... více.
Příprava na OCR
Dostávám od vás poměrně často otázku na stejné téma a to jak se připravit na svůj první závod. Proto jsem se rozhodl napsat takový malý manuál, kde najdete moje rady a typy, které jsem nasbíral za léta závodění a trénování svých klientů. Samotný manuál je cílený spíše na úplné začátečníky. Ale myslím si, že mírně až středně .... více.
Cyklická ketogenní dieta
Cyklická ketogenní dieta neboli "CKD" je považována jako jedna z nejúčinnějších redukčních diet v oblasti bodybuildingu. Zní to jako pohádka, konečně nějaká dieta, která opravdu funguje. Ano, dieta opravdu funguje, ale je tady jedna opravdu důležitá věc, a to víc, než u jiných diet. O jakou důležitou věc se jedná? Disciplína..... více.