Zdravé hubnutí

Získejte redukční jídelníček a VIP členství na 3 měsíce

To pravé k tomu abyste KONEČNĚ zdravě zredukovali tuk!

Získáte redukční jídelníček na 2 měsíce, který vás naučí správně jíst a tím zdravě zredukovat tuk. Také získáte přístup do online fitness členství na 3 měsíce, kde najdete například měsíční tréninkové plány, tréninkové videa, s kterými můžete cvičit kdekoliv a to bez nutnosti cvičebních pomůcek.

Jak probíhá objednání

  • Vložíte balíček “Zdravé hubnutí” do koše a provedete objednávku, jako v klasickém E-shopu
  • Po odeslání objednávky obdržíte na Váš email informace o potvrzení objednávky a také odkaz na formulář, který je nutný vyplnit, abychom mohli pracovat na jídelníčku
  • Po připsání peněz na náš účet a po obdržení potřebného formuláře, začneme ihned na vašem jídelníčku pracovat
  • Jídelníček obdržíte do 2 pracovních dní, členství vám bude aktivováno do 1 hodiny od připsání peněz na náš účet. Pokud provedete platbu kartou, bude členství aktivováno okamžitě.

1,111.00 

Redukční jídelníček BEZ HLADOVĚNÍ

Chci, aby Vám byl jídelníček co nejlépe ušit na míru, a proto Vám dávám volné ruce při výběru potravin, které budete mít ve svém jídelníčku. Dále je jídelníček navržen tak, aby jste si ho mohli jednoduše sami hravě upravovat podle toho, co máte zrovna doma a na co máte chuť. Pro lepší představu si můžete nezávazně vyplnit formulář, který slouží POUZE pro vypracování tohoto jídelníčku.

Online fitness balíček BUĎ FIT

Ne každý má tolik času, aby si přišel zacvičit na skupinové hodiny nebo si nemůže dovolit odejít od dětí, protože nemá zrovna hlídání. Nebo jen nerad cvičí mezi lidmi a raději volí domácí cvičení. Pro všechny, kteří bojují s časem, ale chtějí zdravě a správně cvičit, jsme vytvořili online fitness balíček BUĎ FIT.

Co vše obsahuje online fitness balíček:

  • Přístup k desítkám tréninkovým videí
  • Přístup k měsíčním tréninkových plánů
  • Přístup k receptům, které se přepočítají na váš potřebný příjem (velká pestrost jídel i v dietě)
  • Přehledná historie redukce váhy pomocí grafu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Zdravé hubnutí“
Přejít na začátek