Redukční jídelníček + členství na 3 měsíce

1,111.00 

Redukční jídelníček a online fitness balíček na 2 měsíce

To pravé k tomu abyste KONEČNĚ zdravě zredukovali tuk!

Získejte jídelníček na 2 měsíce, který vám pomůže zredukovat tuk a k tomu přístup do online fitness členství na 3 měsíce, kde najdete například měsíční tréninkové plány, které vám pomohou zpevnit tělo a cítit se lépe!

Po zaplacení obdržíte na email odkaz na formulář, který slouží k výběru potravin do vašeho jídelníčku. Prosím všechny údaje vyplňte poctivě a popravě. Na základě těchto údajů bude sestaven váš jídelníček.

Redukční jídelníček BEZ HLADOVĚNÍ

Chci, aby Vám byl jídelníček co nejlépe ušit na míru, a proto Vám dávám volné ruce při výběru potravin, které budete mít ve svém jídelníčku. Dále je jídelníček navržen tak, aby jste si ho mohli jednoduše sami hravě upravovat podle toho, co máte zrovna doma a na co máte chuť. Pro lepší představu si můžete nezávazně vyplnit formulář, který slouží POUZE pro vypracování tohoto jídelníčku.

Online fitness balíček BUĎ FIT

Ne každý má tolik času, aby si přišel zacvičit na skupinové hodiny nebo si nemůže dovolit odejít od dětí, protože nemá zrovna hlídání. Nebo jen nerad cvičí mezi lidmi a raději volí domácí cvičení. Pro všechny, kteří bojují s časem, ale chtějí zdravě a správně cvičit, jsme vytvořili online fitness balíček BUĎ FIT.

Co vše obsahuje online fitness balíček:

  • Přístup k desítkám tréninkovým videí
  • Přístup k měsíčním tréninkových plánů
  • Přístup k receptům, které se přepočítají na váš potřebný příjem (velká pestrost jídel i v dietě)
  • Přehledná historie redukce váhy pomocí grafu
Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Redukční jídelníček + členství na 3 měsíce“
Scroll to Top