Chlorella GW » Buď svůj
chlorella
Jedna tableta obsahuje miliony chlorelových buněk, které se podílejí na ozdravení našeho těla.
Zadejte slevový kód
budsvuj.
a užívejte slevu.
Zadejte slevový kód
budsvuj.
a užívejte slevu.
  • Popis
  • Dávkování
  • Nutriční hodnoty

Chlorella obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek. Je například jedním z nejbohatších zdrojů chlorofylu, jemuž vděčíme za život na této planetě. Abychom chlorellu co nejvíce zpřístupnili našemu trávicímu traktu, používáme metodu sprejového sušení STEAM. Ta zaručuje ideální poměr dvou kvalit: vysoké vstřebatelnosti nutričních látek (minimálně 80 %) a minimálního poškození buněčného obsahu.
Užitek Chlorelly Green Ways
Na chlorelle a dalších fotosyntetizujících organismech závisejí vyšší formy života. Řasy jsou proto základem celého vyššího potravního i životního řetězce. Chlorella je jednobuněčná, pro život dokonale vybavená sladkovodní řasa, jež patří mezi nejjednodušší, ale nejdynamičtější formy života.
Tablety Chlorelly Green Ways lze přirovnat k zeleninovým konzervám nejvyšší kvality. Jde o vitální a neuvěřitelně rychle se dělící rostlinné buňky, které tělu dodají vitamíny, minerály, aminokyseliny či antioxidanty. Díky tomu jsou dokonalou nutriční základnou pro uspěchané a unavené lidstvo.
Návod k použití
Doporučené denní množství Chlorelly Green Ways je pro průměrného dospělého zdravého člověka 5 g (20 tablet). Při zátěži lze dávky navýšit. Díky detoxikační schopnosti doporučujeme začít menšími dávkami a postupně (během týdne od zařazení do jídelníčku) zvyšovat. Předávkování v případě Chlorelly Green Ways (podobně jako u zeleniny) nehrozí. Tablety můžete jíst nalačno i během jídla. Můžete je cucat či polykat celé, anebo rozkousat a polknout. Vždy ale tabletky důkladně zapijte a pitný režim zvyšte i během dne. Rovněž dodržujte minimálně hodinový rozestup mezi užitím chlorelly a léků podávaných ústy.

Počet dní Ráno Odpoledne Večeře
1 -3. den 1 1 1
4 -7. den 2 1 2
8 -10. den 3 2 3
11 -12. den 4 3 4
13 -14. den 5 4 5
15.den a dále 6 5 6

Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota 1552 kJ / 369 kcal
Tuky 8g
z toho:
– nasycené mastné kyseliny 1,9g
– mononenasycené mastné kyseliny 1,9g
– polynenasycené mastné kyseliny 4,2g
Sacharidy 7,9g
z toho:
– Cukry 0,3g
Vláknina 13g
Bílkoviny 60g
Sůl 0,07g

Díky naší spolupráci získáte na stránce SHOPYHOO slevu, a to na všechny jejich produkty. Stačí zadat náš speciální slevový kód budsvuj a nakupujte levněji. Při kliknutí na tlačítko „KOUPIT“ budete přesměrováni na stránku shopyhoo, kde při dokončení nákupu vložíte kód „budsvuj“ a získáte slevu 6%.