Online fitness balíček BUĎ FIT

ŽÍT ZDRAVĚ A CÍTIT SE LÉPE
NEMUSÍ
BÝT NUDNÉ A VYČERPÁVAJCÍ

Co vše TENTO BALÍČEK OBSAHUJE?

CVIČTE Z POHODLÍ DOMOVA
ZDRAVÝ A PESTRÝ JÍDELNÍČEK

TRÉNINKOVÁ VIDEA

Cvičte kdekoliv a kdykoliv
Přístup k více než desítkám tréninkovým videím. Každý týden přidáváme jedno až dvě tréninková videa. Všechna videa si pustíte jednoduše v mobilu, počítači, notebooku, anebo v chytré televizi.

TRÉNINKOVÉ PLÁNY

Cvičební plány, které fungují
Online tréninkový plán je vždy naplánován na 30 dní. Tréninkové plány neustále přidáváme, abychom co nejvíce zpestřili a okořenili Vaše hubnutí. Dejte svému cvičení smysl.

JÍDELNÍČKY

Inteligentní recepty, jídelníčky na míru
Udělejte si jídelníček za 5 minut nebo zjistěte, kolik kalorického příjmu Vás stála večerní oslava. Rádi vaříte? Spojte to s našimi inteligentními recepty , kdy i při vaření budete stále fit. Každý týden přidáváme jeden zajímavý recept.

Nejčastější chyba při redukci hmotnosti je drastické snížení příjmu jídla. Spousta lidí to řeší tak, že "přestane" jíst nebo začne držet nesmyslné diety. A co se stane? První dny se Vám sníží hmotnost (ne tuk), ale pak se redukce zpomalí, až zastaví. A jaký bude výsledek? Bez viditelných výsledků opět spadnete ke svému starému příjmu a vše naberete zpět, ne-li více! Tohle se s našim balíčkem stát nemůže. Jídelníček si sestavujete sami, takže stereotyp Vás nemusí trápit a porce jsou navržené tak, aby redukce byla zdravá a trvalá.

I když jídlo je 70% úspěchu při redukci váhy, nesmíme zapomenout také na zdravý pohyb, který nám pomáhá při boji s různými nemocemi, zpevňuje tělo a zrychluje metabolismus, což je také jeden z důležitých faktorů při redukci. V balíčku najdete přes 100 online tréninkových videí a několik tréninkových plánů. Balíček Vám pomůže při výběru jídla (snídaně/svačiny/obědy/večeře) a ukáže Vám, jak zpevnit celé tělo pomocí profesionálních cvičících videí. Ale to není vše. Důležitá je také motivace a povzbuzování ve dnech, kdy nemáte zrovna svůj den. Tohle vše si můžete vyzkoušet zcela zdarma. Poté si jídelníček můžete pořídit od 147 Kč/měsíčně (5 Kč/den).

Online tréninkový plán

mějte přehled o svém zdraví

Určete si cíl a uvidíte, jak krůček po krůčku se k němu budete přibližovat. S tímto balíčkem to bude ještě jednoduší, protože Vaše zaznamenané míry/váha Vám bude dodávat motivaci.

Získejte přístup ke všem funkcím

 • Fitness funkce, které Vám usnadní nejen hubnutí.
 • Přístup k aplikacím, se kterými bude cvičení zábavnější.
 • Přístup k aplikacím, které Vám pomohou správně jíst.
 • Přístup k tréninkovým videím.
 • Měsíční tréninkové plány.
VYZKOUŠET ZDARMA

nejoblíbenější balíček

Osobní trenér přímo u Vás doma. Sestavování vlastního jídelníčku na míru jako profesionální výživový poradce a na každou Vaší otázku Vám radi odpovíme pomocí online chatu nebo přes naše fórum. Tohle vše získáte za 297 Kč na jeden měsíc.

Získejte přístup ke všem funkcím

 • Fitness funkce, které Vám usnadní nejen hubnutí.
 • Přístup k aplikacím, se kterými bude cvičení zábavnější.
 • Přístup k aplikacím, které Vám pomohou správně jíst.
 • Přístup k tréninkovým videím.
 • Měsíční tréninkové plány.
pořídit (297 Kč)

Ahoj

Jmenuji se PETR

Myslíte si, že sportovcem se musíte narodit? Nebo že tloušťka je nemoc? Bohužel (bohudík) Vás musím vyvést z omylu, jelikož i já jsem byl dlouhá léta na té druhé straně a bojoval jsem s obezitou. Od školky jsem byl vždycky ten, co měl první prázdný talíř. Ve škole tomu nebylo jinak a ani tam jsem nenašel lásku ke sportu. No a v pracovním životě? Sedavé zaměstnání, nepravidelná strava a k tomu láska k různým nezdravým pochoutkám si svou daň vybrala a moje váha dosáhla 120 kg při výšce 180 cm. Řekl jsem si, že se to musí změnit a začal jsem na sobě pracovat (začátek byl opravdu těžký). Po pár měsících jsem si uvědomil, že mě to vlastně baví a začal jsem se v oblasti výživy a cvičení více vzdělávat, až jsem se rozhodl své zkušenosti převést do fitness balíčku BUĎ FIT.

 

Pro koho je Fitness balíček BUĎ FIT?
 1. PRO MUŽE I ŽENY
  • Najdete zde vše, co potřebujete k dosažení Vaši vysněné postavy.
 2. PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ CVIČENCE
  • V každém tréninkovém videu Vás neustále upozorňujeme na možné chyby, zdůrazňujeme správné provedení a dáváme Vám možnost si zvolit lehčí či težší variantu daného cviku.
 3. PRO ČASOVĚ NÁROČNÉ CVIČENCE
  • Nemusíte se bát, že budete neustále v stresu, jestli stihnete dané cvičení. Nebo, jestli Vás náhodou někdo při cvičení nevyruší. Všechny videa si můžete pustit kdy vy budete chtít a také je můžete kdykoliv pozastavit, následně trénink znovu pustíte od místa, kde jste skončili. Cvičení doma nebylo nikdy jednoduší.
 4. PRO CVIČENCE, KTERÉ MAJÍ RÁDI SOUKROMÍ
  • Né každý se rád “předvádí” a né každý se cítí dobře mi více lidmi. Někdo má radši soukromý a cvičení doma či na zahradě je pro něj skvělá možnost, jak se konečně začít zdravě a pravidelně hýbat. Ke všem videům Vám postačí jakékoliv zařízení (mobil, tablet, PC, notebook, chytrá TV) a připojení k internetu a můžete cvičit. Místo a čas si volíte vy sami.
 5. PRO KLUKY I HOLKY V KAŽDÉM VĚKU
  • Na věku ani pohlaví opravdu nezáleží. Cvičit můžete začít stejně jak v 18ti, tak i v 60ti letech. Hlavní je, abyste cvičili technicky správně a aby Vás to bavilo stejně jako to baví nás.
 6. PRO MAMINKNY NA MATEŘSKÉ
  • Narození dítěte byl jistě jeden z nejkrásnějších a nejdůležitější událostí každého z nás. Ale zároveň jsme se museli vzdát nebo omezit i některé své koníčky. A představa, že bychom si jeli někam zacvičit a zmizet z domova na dvě, tři hodiny je šílená. S online tréninkovým plánem můžete cvičit krásně z pohodlí domova, když Vaši prckové koukají na pohádku či spinkají.
 7. PRO KANCELÁŘSKÉ „MYŠKY“
  • Celodenní sezení u PC se bohužel nepříznivě podpisuje na Vašem zdraví. Bolí Vás záda, bříško se před Vašima očima zvětšuje a Vaše fyzická aktivita je dnem o dnem horší. Vyjít schody začíná být čím dál těžší. A když se Vás někdo zeptá, proč s tím nic neděláte … jaká je Vaše odpověď? Hádáme „Nemám na to čas“. Opravdu si nenajdete 30 minut během dne, abyste si v kanceláři, doma nebo venku zacvičili?

Online tréninkový plán

Buď magor

CHCI ZDARMA VYZKOUŠET

FITNESS BALÍČEK BUĎ FIT
CHCI VYZKOUŠET

Vaše zpětné vazby NÁS TĚŠÍ

Co o nás říkáte

Q

Online tréninkový plán

Scroll to Top