Online tréninkový plán

ONLINE TRÉNINKOÝ PLÁN

Cvičte z domova kdykoliv, bez nutnosti drahých cvičících pomůcek.

PŘES 10
TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ
PŘES 150
TRÉNINKOVÝCH VIDEÍ
PRŮMĚRNĚ 4 kg
DOLU ZA JEDEN MĚSÍC
PŘES 300
AKTIVNÍCH CVIČENCŮ

Hubneme a tvarujeme

Redukce tuku je dlouhý proces a bohužel to nebude úplně lehké. Proto jsme pro vás připravili jednoduché tréninky, které vám tuto cestu usnadní. A pokud nepotřebujete redukci tuku, vyzkoušejte naše tréninky „ZPEVŇOVAČKA„, které z vás udělají tvrdé muže a pevné ženy :).

S námi se budete cítit lépe

A proč si jsme tak jistí? Protože nám s tím pomůže hormon Endorfin, který bývá také nazýván jako hormon štěstí. Tento pomocník způsobuje dobrou náladu, pocity štěstí, tlumí bolest. A jak ho získat? Stačí pouze cvičit a vše půjde už samo.

Ušetříme Vám čas

Díky online cvičení vám odpadají desítky minut strávené cestou do fitka a zpět domů. Také vám odpadá stres, jestli před fitkem zaparkujete. A maminky určitě budou rády, že nemusí hledat hlídání pro své ratolesti.

Máte dotaz na fitness balíček?

Začátek cesty začíná prvním kliknutím

DOSTAŇ SE DO FORMY
Vyzkoušej si fitness balíček ZDARMA

CO ZÍSKÁTE?

Fitness funkce, které Vám usnadní nejen hubnutí
Recepty, které se přepočítávají na Váš příjem
Přátelskou a profesionální podporu
20% slevu na redukční jídelníček
Přístup k inteligentním receptům
Přístup k archívu živého vysílání
Přístup k redukčnímu deníku
Měsíční tréninkové plány
100ky tréninkových videí
Přístup k VIP fóru
Online tréninkový plán

ŽÍT ZDRAVĚ A CÍTIT SE LÉPE
NEMUSÍ
BÝT NUDNÉ A VYČERPÁVAJCÍ


Jak to funguje?

Jednoduše! Stačí si vybrat balíček, který Vám bude vyhovovat, provést platbu přes zabezpečenou platební bránu STRIPE. A můžete ihned využívat fitness balíček Buď fit.

Z naší tělocvičny přinášíme pravidelně originální trénink, který je zaměřený na celé tělo. Každý trénink obsahuje rozcvičku, která je základ všeho, dále hlavní trénink a na závěr strečink, aby svaly byly co nejdříve zregenerované. Online tréninkový plán je fitness balíček, který je účinný a hlavně minimálně časově náročný.

Díky moderním technologiím přinášíme možnost cvičit z domova, v práci nebo na cestách pod vedením zkušených trenérů. Vše, co ke cvičení potřebujete je připojení k internetu a počítač, tablet nebo chytrý telefon. Kompletní přehled o vašem členství najdete v záložce ÚČET.

Proč balíček Buď fit?

Snažíme se pořád posouvat a zlepšovat naše služby. A online trénink byl dalším krokem. Víme, že ne každý má čas přijít na naše skupinové hodiny. Také si uvědomuje, že pro maminky s dětmi je těžké na dvě hodiny zmizet z domova, protože nemají zrovna hlídání. A v neposlední řadě ne každý z nás rád cvičí mezi lidmi, raději si chce zacvičit z pohodlí domova, nebo na zahradě. A pro všechny tyto lidí jsme právě vytvořili kompletní fitness balíček BUĎ FIT.

Online tréninky Vám pomohou ke zdravější a pevnější postavě!

JÍDELNÍČKY

Inteligentní recepty.
Udělejte si jídelníček za 5 minut nebo zjistěte, kolik kalorického příjmu vás stála večerní oslava. Rádi vaříte? Spojte to s našimi inteligentními recepty, kdy i při vaření budete stále fit. Každý týden přidáváme jeden zajímavý recept.

TRÉNINKOVÁ VIDEA

Cvičte kdekoliv a kdykoliv.
Přístup k více než desítkám tréninkovým videím. Každý týden přidáváme jedno až dvě tréninková videa. Všechna videa si pustíte jednoduše v mobilu, počítači, notebooku, anebo v chytré televizi.

TRÉNINKOVÉ PLÁNY​

Cvičební plány, které fungují.
Online tréninkový plán je vždy naplánován na 30 dní. Tréninkové plány neustále přidáváme, abychom co nejvíce zpestřili a okořenili vaše hubnutí. Dejte svému cvičení smysl.<DIV

Vyberte si balíček

Členství funguje na mobilu, tabletu, pc, notebooku i TV.
Členství můžete kdykoliv ukončit.

1 MĚSÍC

ZÁKLADNÍ

227 Kč
Platba se obnoví po 30 dnech
3 MĚSÍCE

UŠETŘÍTE 113 KČ

568 Kč
Platba se obnoví po 30 dnech
6 MĚSÍCŮ

1 MĚSÍC ZDARMA

1 135 Kč
Platba se obnoví po 30 dnech
Opakované členství probíhá pomocí opakované platby, která se automaticky provede vždy po 30, 90 nebo 180 dnech (dle délky zvoleného členství), a tím prodlouží vaše členství. Platby lze kdykoliv zrušit v uživatelském profilu.
Opakované členství lze uhradit pouze platební kartou, která zajistí proces opakování. Údaje o vaší kartě jsou šifrovány a 100% zabezpečeny platební bránou Stripe.
Pro koho je Fitness balíček BUĎ FIT?
 1. PRO MUŽE I ŽENY
  • Najdete zde vše, co potřebujete k dosažení Vaši vysněné postavy.
 2. PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ CVIČENCE
  • V každém tréninkovém videu Vás neustále upozorňujeme na možné chyby, zdůrazňujeme správné provedení a dáváme Vám možnost si zvolit lehčí či težší variantu daného cviku.
 3. PRO ČASOVĚ NÁROČNÉ CVIČENCE
  • Nemusíte se bát, že budete neustále v stresu, jestli stihnete dané cvičení. Všechny videa si můžete pustit kdy vy budete chtít a také je můžete kdykoliv pozastavit.
 4. PRO KLUKY I HOLKY V KAŽDÉM VĚKU
  • Na věku ani pohlaví opravdu nezáleží. Cvičit můžete začít stejně jak v 18ti, tak i v 60ti letech. Hlavní je, abyste cvičili technicky správně a aby Vás to bavilo stejně jako to baví nás.
 5. PRO MAMINKNY NA MATEŘSKÉ
  • Narození dítěte byl jistě jeden z nejkrásnějších a nejdůležitější událostí každého z nás. Ale zároveň jsme se museli vzdát nebo omezit i některé své koníčky. A představa, že bychom si jeli někam zacvičit a zmizet z domova na dvě, tři hodiny je šílená. S fitness balíčkem buď fit můžete cvičit krásně z pohodlí domova, když Vaši prckové koukají na pohádku či spinkají.
 6. PRO KANCELÁŘSKÉ „MYŠKY“
  • Celodenní sezení u PC se bohužel nepříznivě podpisuje na Vašem zdraví. Bolí Vás záda, bříško se před Vašima očima zvětšuje a Vaše fyzická aktivita je dnem o dnem horší. Vyjít schody začíná být čím dál těžší. A když se Vás někdo zeptá, proč s tím nic neděláte … jaká je Vaše odpověď? Hádáme „Nemám na to čas“. Opravdu si nenajdete 30 minut během dne, abyste si v kanceláři, doma nebo venku zacvičili?
Online tréninkový plán
Vaše zpětné vazby NÁS TĚŠÍ​

CO O NÁS ŘÍKÁTE

Online tréninkový plán

Online tréninkový plán
Ahoj​

JMENUJI SE PETR

Myslíte si, že sportovcem se musíte narodit? Nebo že tloušťka je nemoc? Bohužel (bohudík) Vás musím vyvést z omylu, jelikož i já jsem byl dlouhá léta na té druhé straně a bojoval jsem s obezitou. Od školky jsem byl vždycky ten, co měl první prázdný talíř. Ve škole tomu nebylo jinak a ani tam jsem nenašel lásku ke sportu. No a v pracovním životě? Sedavé zaměstnání, nepravidelná strava a k tomu láska k různým nezdravým pochoutkám si svou daň vybrala a moje váha dosáhla 120 kg při výšce 180 cm. Řekl jsem si, že se to musí změnit a začal jsem na sobě pracovat (začátek byl opravdu těžký). Po pár měsících jsem si uvědomil, že mě to vlastně baví a začal jsem se v oblasti výživy a cvičení více vzdělávat, až jsem se rozhodl své zkušenosti převést do fitness balíčku BUĎ FIT.

Online tréninkový plán

Fitness balíček buď fit

Zdravé hubnuí
Redukční jídelníček a tréninkový plán
✅ Naučte se správně a zdravě stravovat!
✅ Naučte se provozovat pravidelnou, ale rozumnou aktivitu.

👉 Dosáhněte hezké postavy ze svého domova🏡.

Chci zhubnout
🙋‍♂️ S námi to zvládne úplně každý…. I TY!😉
Scroll to Top