Oficiální tréninková skupina Predator Workout Kladno » Buď svůj
Predator Workout Kladno
Jedná se oficiální tréninkovou skupinu Predator race

Ahoj kamarádi,
rád bych Vám představil oficiální tréninkovou skupinu Predator Workout Kladno. Smysl naší skupiny je spojovat lidi s láskou pro pohyb, pomáhat s přípravou na různé OCR závody (hlavně pro našeho guru Predator race) a využívání různých speciálních akcí, které se snažím pro skupinu zařídit.

Máme několik vnitřních skupinových tréninků, které jsou v létě doplněny i o venkovní cvičení. Aktuální informace o pořádání tréninků najdeš na naší Facebookové stránce, nebo můžeš rovnou napsat dotaz přes formulář níže.

Tréninky jsou konstruovány tak, abychom si to všichni maximálně užili, a to bez ohledu, jestli jsi začátečník/pokročilý, nebo muž/žena. Naše tréninky Ti zlepší fyzičku, zpevní tělo, a dokonce se zbavíš nějakého toho přebytečného tuku. Nikdo zde není nejslabší ani nejsilnější. Všichni pracujeme jako jeden tým. Neexistuje zde posměch nebo shazování. Věk a váha je zde pouze číslo a neznamená vůbec nic. Skupinu vede certifikovaný trenér s dlouholetou zkušeností v oblasti fitness a aktivní závodník v OCR závodech.

Predator workout Kladno

Hlavně se nesmí zapomenout, že trénujeme pro radost a dobrý pocit

Podmínky pro užívání členství:
Máme pouze jednu podmínku, a to být slušný k ostatním členům skupiny.

Jak se stát členem?
Je to velice jednoduché. V rozpisu tréninků si najdeš vyhovující termín. Dále si vezmeš pohodlné oblečení a už Ti nic nebrání k návštěvě, kde si s námi zacvičíš. Bohužel na některé tréninky je z důvodu kapacity fitness centra povinná rezervace. Odkaz na rezervace je vždy v hlavičce dané skupinové hodiny. Pokud si nebudeš jistý/á o správně provedené rezervaci nebo si jen nevíš s něčím rady, napiš nám na FB, nebo nás kontaktuj přes formulář níže.

Na konci našich tréninků provádíme focení, které je sdíleno na sociální sítí Facebooku a Instagram. Občas natáčíme i videa, které rovněž sdílíme. Proto pokud nesouhlasíte s focením/,natáčením prosíme o sdělení tohoto nesouhlasu, jinak bereme, že máme Váš souhlas.

Aktuálně vytváříme registraci na:
PREDATOR RUN BOLEVÁK (29.8.2020)

Chci se registrovat na závod

Výhody členství ve skupině:

Díky většímu počtu při vytváření registrací na závody máme zajímavé slevy na různé OCR závody.

Speciální sleva pouze pro tréninkové skupiny Predátor race.

Velká komunita lidí se stejnou láskou k pohybu.

Různé sportovní a společenské akce.

Možnost pořízení týmového dresu.

Nové zážitky a nové přátelství

Sdílené slevy od sponzorů.

NEBOJ SE NÁS NA COKOLIV ZEPTAT