Buď magor

Překážkový závod Buď magor

>BUĎ MAGOR

Překřážkový závod, který Vás bude bavit.

Z DŮVODU PANDÉMIE COVID BYL ZÁVOD ZRUŠEN.

Už jsme nemohli po čtvrté závod přesouvat, proto jsme se rozhodli závod zrušit.

Závod jsme se rozhodli zrušit do té doby, dokud nebude pandémie za námi a stát nebude neustále měnit a upravovat za jakých podmínek bude možné závod uskutečnit.

Buď magor neměl NIKDY konkurovat profesionalním OCR závodu. Chtěli jsme uspořádat přátelský a rodinný závod, na který by se s úsměvem vzpomínalo. To nám bohužel tato situace nedovoluje a nemohli by jsme uspořádat to co jsme chtěli a to zážitek pro děti i dospělé, sportovce i nesportovce. Neustále přesouvání závodu nás stojí jak finance, tak i moře času a jelikož dnes (18.4.2021) mohou být venku pouze 2 lidi, nevěříme, že by za měsíc bylo možné v nějaké rozumné míře závod uspořádat. A proto jsme se rozhodli závod zrušit do té doby, než se situace skutečně uklidní. Nebojte se o své peníze nepříjdete. Nechceme nikoho okrást a proto Vám všem vrátíme startovné, stačí napsat na email: budmagor@gmail.com. Pokud by byl jakýkoliv problém můžete zavolat na telefón: +420 736 702 994 (Jan Husák). O peníze je možné se přihlásit do konce května 2021. Pokud nás budete chtít jakoliv podpořit můžete své startovné nechat propadnout a tím nám trošku pomoct snížit mínusové hodnoty. Děkujeme za pochopení

Vážení sportovní nadšenci,

rádi bychom Vás pozvali na první ročník překážkového závodu BUĎ MAGOR, který se bude konat letos v květnu (15.5.2021) na Zichovci. Trasa povede polními a lesními cestami. Start a cíl bude v prostorách fotbalového hřiště SK Zichovec. Překážky budou rozmanité a uzpůsobené věku i pohlaví. Buď magor je závod lehčí obtížnosti, kde na vzdálenosti 7 km + se budete muset vypořádat se zajímavými a všestrannými překážkami. Trasa povede přes krásný les, kde si i nějaký ten kopeček vyběhnete. Všechny překážky se hravě zvládnete a pokud náhodu ne bude pro Vás připraven jednoduchý handicap (druh si zatím necháme pro sebe). Na závod se podílíme jak my z Buď svůj, tak i Rodinný zichovecký pivovar.

DĚTSKÝ ZÁVOD

50

kapacita

CENA: 100 Kč

Počet překážek: 9+
Délka: 300m

HLAVNÍ ZÁVOD

200

kapacita

CENA: 400 Kč

Počet překážek: 20+
Délka: 7+ km

Harmonogram

 1. 8:00
  • Zahájení registrace
 2. 9:00
  • Start dětského závodu
 3. 10:30
  • Start hlavního závodu
 4. 15:00
  • Vyhlášení vítězů
 5. 16:00
  • Volný program: zahraje nám i DJ ?

Doprovodný program

SOUTĚŽE

Během pořádání akce budou probíhat různé zábavné soutěže pro děti i dospělé.

K POSLECHU ZAHRAJE DJ

Po vyhlášení vítězů vám bude hrát super DJ.

Závod Buď magor je lehčí varianta známých překážkových závodů. Trať, kterou jsme pro Vás připravili, měří něco přes 7 km. Překážky jsme pro Vás vytvářeli tak, abyste si závod maximálně užili. Nečekejte nějaké šílené opičárny. Magorem se můžete stát i jinou zábavnější formou.

SLEDUJTE NÁS

Buď svuj Buď magor Buď magor
Zdravé hubnuí
Redukční jídelníček a tréninkový plán
✅ Naučte se správně a zdravě stravovat!
✅ Naučte se provozovat pravidelnou, ale rozumnou aktivitu.

👉 Dosáhněte hezké postavy ze svého domova🏡.

Chci zhubnout
🙋‍♂️ S námi to zvládne úplně každý…. I TY!😉
Scroll to Top