Recenze

DĚKUJEME ZA VAŠÍ ZPĚTNOU VAZBU

Snažíme se neustále zlepšovat a zpětná vazba od Vás nám k tomu pomůže.

15 názorů na “Recenze”

  1. Od mala se snažím bojovat s dysplazii kyčelní a čím jsem starší, tím víc mi tato indispozice brání pohybu. A jelikož mám ráda pohyb, sportu se nevzdávám. Jednou týdně chodím na osobní trénink, se kterým jsem 100% spokojená. Skupinové hodiny navštěvuji 2* týdne a ty bych doporučila všem, neboť se nikdy neopakují cviky z minulého cvičení, zacvičí si jak začátečníci, tak pokročilí (vždy je více variant obtížnosti daného cviku) a navíc je tam super parta lidí! A z důvodu mé indispozice mi trenér volí cviky, které jsou pro mě schůdné. Takže se nemusím bát jít na trénink, že bych tam 20 min prostála, neboť hodně cviků cvičit nemůžu 🙂

  2. David Hanus

    Mám sacharidové vlny . Oceňují mám Snídani svačinu oběd svačinu. Domluva skvěla. Jídelníček vynechávám rýži může člověk přibrat kila. M8m tam jenom těstoviny. N2kterí do vln 8 hodinu jíst ve 10 ve skutečnosti mám 10 hodin vajíčka. Tady lehčí oběd svačina večeři. Díky doufám že tuk bude spalovačem dole i váha spadne.

  3. Ahoj, Po třech měsících členství jsem opravdu spokojená. Za pět stovek získáte opravdu vše. Super cvičící videa, zdravé recepty u kterých se ingradience přepočítají na Váš příjem. Deník do kterého si vše zapíšete. Prostě paráda. Člověk by nevěřil, že stačí 30 minut denně. A přiznejte se, kdo si nenajde těch 30 minu :).

  4. Martina J.

    Moc Vám chci poděkovat za to, že jste mi pomohli změnit můj styl života. Až pomocí Vašeho členství se mi daří zdravě hubnout a konečně mě někdo „nakopnul k pravidelnému pohybu. Dnes jsem dokončila Váš první tréninkový plán a těším se na další. Zatím se mi povedlo dát dolu 8 Kg, ale věřím, že ještě nějaké to kilo společně dáme dolu. A musím se přiznat, že nejvíc se mi líbí zpevňovačky?

  5. Vyzkoušela jsem si sacharidove vlny na 12 dní. A naprostá pecka. Zvládala jsem u toho i své běžné tréninky bez větších potíží. Některé dny jsou docela hladové, ale dá se to vydržet. Neměla jsem žádné chutě, čehož jsem se bála nejvíc, takže tělu nic moc nechybělo. Rozhodně nedoporučuji pro začátečníky a slabé povahy bez vůle. Výsledky mě hodně nadchly, určitě se k tomu za nějaký čas zase vrátím. Díky

Napsat komentář

Zdravé hubnuí
Redukční jídelníček a tréninkový plán
✅ Naučte se správně a zdravě stravovat!
✅ Naučte se provozovat pravidelnou, ale rozumnou aktivitu.

👉 Dosáhněte hezké postavy ze svého domova🏡.

Chci zhubnout
🙋‍♂️ S námi to zvládne úplně každý…. I TY!😉
Scroll to Top