REDUKČNÍ JÍDELNÍČKY NA MÍRU

Lehce udržitelné a fungující jídelníčky pro normální lidi.

Zdravé hubnutí

kompletní balíček na hubnutí

Fitness balíček obsahuje:

 • Redukční jídelníček na 2 měsíce
 • Online členství na 3 měsíce
 • Měsíční tréninkový plán na doma

Jak balíček objednat

 1. Vyplnit jednoduchý formulář, který slouží pro vytvoření redukčního jídelníčku. Odkaz na formulář je zde – Vyplnit formulář
 2. Vytvořit si osobní účet na stránkách, to provedete zde – Vytvoření účtu
 3. Provést nákup fitness balíčku v našem obchodu. To provedete přes tento odkaz – KOUPIT BALÍČEK

Jaký jídelníček si vybrat a jak si jídelníček objednat?

Jaký jídelníček si vybrat
Nabízíme několik jídelníčků, který se liší délkou a způsobem držení. U každého jídelníčku najdete, pro koho je jídelníček určen a jaké jsou jeho přednosti.
Nejoblíbenější jídelníček je fitness balíček ZDRAVÉ HUBNUTÍ, který obsahuje 2 měsíční jídelníček a 3 měsíční členství. V tomto balíčku najdete vše, co potřebujete k dosažení zdravější a pevnější postavy.

Jaký si jídelníček objednat

 1. Pro vytvoření jídelníčku, který bude přesně podle vašich představ slouží jednoduchý formulář. V tomto formuláři si můžete vybrat jídla, které nechcete, aby jídelníček obsahoval a další potřebné informace. Údaje v jídelníčku slouží POUZE k vytvoření jídelníčku a nebudou dále používaná. Odkaz na formulář je zde – Vyplnit formulář
 2. Dále doporučujeme si vytvořit na stránkách svůj osobní účet (pro objednání jídelníčku není nutný). Na účtu si můžete kdykoliv otevřít své jídelníčky anebo pohodlně využívat všech výhod členství. Vytvoření účtu provedete jednoduše zde – Vytvoření účtu
 3. Dále už jen je nutné provést nákup zvoleného redukčního jídelníčku v našem obchodu. Všechny redukční jídelníčky najdete na tomto odkazu VYBRAT A KOUPIT JÍDELNÍČEK. Odkaz na nákup také najdete u každého jídelníčku.

Kdy jídelníček obdržíte
Po přijetí objednávky a po vyplnění potřebného formuláře vám bude do několika pár minut (do 1 hodiny) vystavena faktura, která bude odeslána na váš emailový účet.
Na této faktuře naleznete potřebné platební údaje. U platby kartou se vše provede automaticky.
Po zaplacení faktury začneme ihned pracovat na vašem jídelníčku, který odesíláme nejpozději do 48 hodiny (pracovní dny) ve formátu PDF na váš email.
Jídelníčky si také můžete kdykoliv otevřít z vašeho účtu, takže se nemusíte bát, že si jídelníček někam zašantročíte.
Pokud jste si koupili fitness balíček ZDRAVÉ HUBNUTÍ, tak členství vám aktivujeme po pár minutách po provedení platby na náš účet.
Pokud máte jakýkoliv dotaz určitě se nebojte nás na cokoliv zeptat – kontaktovat přátelskou podporu.

Vyberte si váš jídelníček

Redukční jídelníček

Redukční jídelníček

Cena jídelníčku: 997 Kč

Jedná se o 60 denní redukční jídelníček na míru, který je navržen tak, aby Vašemu tělu pomohl zredukovat tuk a v poslední fázi stabilizoval tělo, aby nedošlo k takzvanému JO-JO efektu.

Jedná se redukční jídelníček, který spojuje to nejlepší ze všech ostatních jídelníčků v jeden redukční program. Tento jídelníček je určený jak pro úplné začátečníky, tak i pro aktivní lidi, kteří chtějí zlepšit své výkony.
Pokud zvolíte tuto redukční procedurou určitě neuděláte chybu.

Sacharidové vlny

Sacharidové vlny

Cena jídelníčku: 497 Kč

Sacharidové vlny se často považují za jednu z nejlepších redukčních diet. Nejvíce tuto dietu využívají sportovci, kteří potřebují rychle shodit do závodu nějaká ta kila, nebo kulturisti, kteří potřebují zhubnout i poslední gram tuku před soutěží.

Tato dieta je o trochu více přísnější a méně flexibilní, než klasické redukční jídelníčky. Ale na druhou stranu redukce hmotnosti je o něco málo rychlejší. Je ale nutno zmínit, že návrat k běžně stravě je složitější a člověk si opravdu musí dávat pozor, jak rychle se vrací. Ale tento neduh jsme vyřešili ve fitness balíčku zdravé hubnutí anebo v redukční proceduře, kde po sacharidových vlnách nastupuje takzvaný stabilizační jídelníček, který vás bezpečně vrátí do “normálního” života.

Nabírací jídelníček

Nabírací jídelníček

Cena jídelníčku: 499 Kč

Tento nabírací jídelníček vám pomůže nejen nabrat svaly, ale také vás naučí jak správně a zdravě se stravovat, a to ze základních surovin, které jsou běžně dostupné.

Tento jídelníček se také často využívá jako pomůcka k naučení, jak by měl vypadat vyvážený jídelníček. Pokud nechcete hubnout či nabírat, je možné ve formuláři vybrat ze seznamu “účel jídelníčku” vybrat možnost: Udržovací a zdraví jídelníček.


CAVEMAN 2

Sobota plná zábavy pro děti i dosplělé

Originální závod survival

 • Společně musíte překonat různé nástrahy
 • Bojovat jako jeden člověk
 • Týmově plnit úkoly a přežít
 • Očekávaná délka závodu je 3 – 4 hodiny

Pravěké hřiště pro děti i dospělé

 1. Překonej naše nástrahy a získej odměnu
 2. Zábava pro děti i dospělé

Živá kapela a soutěž

 1. Od 18:00 pro vás bude hrát živá kapela a to až do pozdních hodin
 2. Po celý den bude probíhat soutěž o nejlepšího opičáka


Powered by
Scroll to Top