Redukční jídelníček na míru

Redukční jídelníček na míru

REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK NA MÍRU

Je možné hubnout s úsměvem a bez hladovění?

REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK NA 60 DNÍ

BUĎ SVŮJ V NOVÉM TĚLE

Redukce tuku není jen o jídelníčku!!

Ze své vlastní zkušenosti vím, jak je redukce váhy těžká a náročná, je to dlouhý proces. I já jsem si jednoho dne řekl před zrcadlem „a dost“, rozhodl jsem se změnit svou postavu a vůbec životní styl a věřte, je to již několik let a vím, že už to tak zůstane. Zdravý nový styl mi prostě vyhovuje a rád bych tuto cestu ukázal i Vám. Je jasné, že pouze napsaný jídelníček nemusí být dostačující a pro mnoho z Vás je to jak se říká „španělská vesnice“. Proto jsem tady pro Vás a velice rád Vám odpovím na všechny Vaše dotazy, a to i po skončení tohoto 60 denního redukčního jídelníčku, protože redukce není jen na 2 měsíce, ale to už určitě víte. Své dotazy můžete posílat na můj WhatsApp, FB, nebo e-mail. Kontakt na mě najdete ZDE.

OPRAVDU CHCETE ZDRAVĚ A ÚČINNĚ REDUKOVAT TUK?

Pokud to myslíte vážně, mám pro Vás – slevový kód.

Odeslat
Redukční jídelníček

Přidejte se k desítkám spokojených klientů, kteří drželi tento 60 denní redukční jídelníček a úspěšně redukovali tuk!​

Společně jsme už shodili přes 2000 kg. Mám radost, jak Vám tento redukční jídelníček pomáhá plnit Váš cíl.

Děkuji za Vaše zpětné vazby, které mi dělají obrovskou radost. A nesmírně si váží Vašeho doporučení!

Potřebuješ pomoct?

Na všechny dotazy rádi odpovíme

info@budsvuj.com
776538568

Buď magor Buď magor Buď magor Buď magor
REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK
bez hladovění

Redukční jídelníček si sestavujete “sami”

Chci, aby Vám byl jídelníček co nejlépe ušit na míru, a proto Vám dávám volné ruce při výběru potravin, které budete mít ve svém jídelníčku. Dále je jídelníček navržen tak, aby jste si ho mohli jednoduše sami hravě upravovat podle toho, co máte zrovna doma a na co máte chuť. Pro lepší představu si můžete nezávazně vyplnit formulář, který slouží POUZE pro vypracování tohoto jídelníčku.

334

VYTVOŘENÝCH JÍDELNÍČKŮ

2 496

SHOZENÝCH KILOGRAMŮ

59

AKTIVNÍCH KLIENTŮ

OBJEDNEJTE SI JÍDELNÍČEK Z POHODLÍ DOMOVA

Jak redukční jídelníček na míru objednat?

VŠEMU POROZUMĚT

Uvědomuji si, jak je v dnešní době těžké se orientovat v redukčních jídelníčkách. Denně přicházíme ke kontaktu s novými trendy. Proto je opravdu důležité, abyste získali na všechny Vaše dotazy také i odpověď.

NASTAVIT SI JÍDELNÍČEK

Nastavte si jídelníček podle svých představ. K tomu slouží jednoduchý formulář, kde si vyberete potraviny, které má obsahovat Váš jídelníček. Dále vyplníte důležité informace, které potřebuji k vytvoření Vašeho redukčního jídelníčku. Nemějte obavu, všechny informace slouží výhradně a pouze pro tvorbu jídelníčku.

OBJEDNÁNÍ JÍDELNÍČKU

poslední krok je potřeba jídelníček objednat. To jednoduše provedete přes tento odkaz , anebo pomocí tlačítek „KOUPIT“. Cena jídelníčku je 999 Kč a s mým fitness balíčkem BUĎ FIT pouze 700 Kč.

Jak redukční jídelníček na míru vypadá?

Jídelníček je sestaven z běžně dostupných surovin bez nutnosti nákupu dalších výživových doplňků stravy.

  • VOLBA POČTU PORCÍ (3 nebo 5 porcí jídla denně) – každý klient si počet jídel vybere sám.
  • VELKÁ PESTROST (možnost modifikace jídel) – nemusíte jíst, na co nemáte zrovna chuť.
  • BĚŽNĚ DOSTUPNÉ SUROVINY – v jídelníčku nenajdete nějaké zbytečné a drahé potraviny.
  • NEJSOU NUTNÉ ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY 

Jak sestavuji redukční jídelníček na míru?

UDRŽITELNĚ

Nejedná se o dietu v tom smyslu, jak to všichni známe. Jedná se o redukční program, který poskytne Vašemu tělu vše potřebné, a přitom budete redukovat přebytečný tuk.

PRO VÁS​

Jídla si vyberete sami a já Vám nastavíme správnou hmotnost surovin, kterou je třeba při redukci dodržovat.

REALISTICKY

Vím, jak těžké je najít si čas k přípravě zdravého jídla. Tento program nabízí recepty, které jsou jednoduché a časově nenáročné.​

Extrémní diety se nedají dlouhodobě držet a po jejich ukončení se nadváha opět vrátí zpět (JOJO efekt). Náš redukční jídelníček Vám ukáže, jak se dá dlouhodobě stravovat, aniž byste se museli extrémně omezovat. Pokud se začnete opět stravovat nezdravě, získáte svou starou váhu zpět. Je nutné se naučit vnímat potraviny a vybrat si jídelníček, který se dá dlouhodobě držet. Při extrémních dietách sice zhubnete rychleji, ale ne dlouhodobě. Při tomto redukčním jídelníčku je sice hubnutí o trochu pomalejší, ale zato zdravější a z časového hlediska účinnější.

CHCETE JEŠTĚ VÍC PODPOŘIT REDUKCI TUKU?

Využijte náš online fitness balíček BUĎ FIT

Základem k úspěšné redukci hmotnosti je samozřejmě správně nastavený příjem potravy, ale také nesmíme zapomínat na pohyb, který je také velmi důležitý. Díky pravidelnému a správnému cvičení předcházíme spoustě zdravotních problémům. Radí se to snadno, ale všichni dobře víme, jak jsme na tom s časem a prostředky, a to nezmiňuji pravidelné výdaje za vstupy do fitnesscentra. Jak se s tím vším poprat? Času máte málo, nebo nemůžete odjet z domu z důvodu hlídání ratolestí, ale chtěli byste konečně udělat maximum pro svou změnu? Nevěšte hlavu, náš Online fitness balíček BUĎ FIT Vám toto všechno umožní. Přístup k fitness balíčku BUĎ FIT od 227 Kč na měsíc

Sledujte nás na Facebooku nebo odebírejte náš youtube kanál!

REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK NA MÍRU

Scroll to Top