Redukční jídelníček

REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK

Snadný a účinný redukční jídelníček!

Redukční jídelníček na 1 měsíc

s kterým vám půjde hubnuté samo.

GARANTUJEME zdravou redukci až 1 kg týdně.

Redukce tuku není jen o jídelníčku!!

Ze své vlastní zkušenosti vím, jak je redukce váhy těžká a náročná, je to dlouhý proces. I já jsem si jednoho dne řekl před zrcadlem „a dost“, rozhodl jsem se změnit svou postavu a vůbec životní styl a věřte, je to již několik let a a vím, že už to tak zůstane. Zdravý životní styl mi prostě vyhovuje a rád bych tuto cestu ukázal i Vám. Je jasné, že pouze napsaný jídelníček nemusí být dostačující a pro mnoho z Vás je to jak se říká „španělská vesnice“. Proto jsem tady pro Vás a velice rád Vám odpovím na všechny Vaše dotazy.
Své dotazy můžete posílat na můj WhatsApp, FB, nebo e-mail. Kontakt na mě najdete ZDE.

OPRAVDU CHCETE ZDRAVĚ A ÚČINNĚ REDUKOVAT TUK?

Pokud to myslíte vážně, mám pro Vás – slevový kód.

security code
Odeslat
Redukční jídelníček

Přidejte se k desítkám spokojených klientů, kteří drželi tento 60 denní redukční jídelníček a úspěšně redukovali tuk!​

Společně jsme už shodili přes 2000 kg. Mám radost, jak Vám tento redukční jídelníček pomáhá plnit Váš cíl.

Děkuji za Vaše zpětné vazby, které mi dělají obrovskou radost. A nesmírně si váží Vašeho doporučení!

Jak si redukční jídelníček objednat?

Objednejte si jídelníček z pohodlí domova a už zítra hubněte!

  1. Pro vytvoření jídelníčku, který bude přesně podle vašich představ slouží jednoduchý formulář. V tomto formuláři si můžete vybrat jídla, která nechcete, aby jídelníček obsahoval a další potřebné informace. Údaje v jídelníčku slouží POUZE k vytvoření jídelníčku a nebudou dále používaná. Odkaz na formulář je zde – Vyplnit formulář
  2. Dále doporučujeme si vytvořit na stránkách svůj osobní účet (pro objednání jídelníčku není nutný). Na účtu si můžete kdykoliv otevřít své jídelníčky a nebo pohodlně využívat všech výhod členství. Vytvoření účtu provedete jednoduše zde – Vytvoření účtu
  3. Dále už jen je nutné provést nákup redukčního jídelníčku v našem obchodu. Pro nákup klikněte na tento odkaz: KOUPIT JÍDELNÍČEK.

Potřebuješ pomoct?

Na všechny dotazy rádi odpovíme

info@budsvuj.com
776538568

Buď magor Buď magor Buď magor Buď magor
REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK
bez hladovění

Redukční jídelníček si sestavujete “sami”

Chci, aby Vám byl jídelníček co nejlépe ušit na míru, a proto Vám dávám volné ruce při výběru potravin, které budete mít ve svém jídelníčku. Dále je jídelníček navržen tak, aby jste si ho mohli jednoduše sami hravě upravovat podle toho, co máte zrovna doma a na co máte chuť. Pro lepší představu si můžete nezávazně vyplnit formulář, který slouží POUZE pro vypracování tohoto jídelníčku.

132

JÍDELNÍČKU JSME
PRO VAS DO DNES VYTVOŘILI

924

KILOGAMŮ TUKU SE NÁM
SPOLEČNĚ POVEDLO ZHUBNOUT

KLIENTŮ PRÁVĚ DRŽÍ
TENTO JÍDELNÍČEK

Extrémní diety se nedají dlouhodobě držet a po jejich ukončení se nadváha opět vrátí zpět (JOJO efekt). Náš redukční jídelníček Vám ukáže, jak se dá dlouhodobě stravovat, aniž byste se museli extrémně omezovat. Pokud se začnete opět stravovat nezdravě, získáte svou starou váhu zpět. Je nutné se naučit vnímat potraviny a vybrat si jídelníček, který se dá dlouhodobě držet. Při extrémních dietách sice zhubnete rychleji, ale ne dlouhodobě. Při tomto redukčním jídelníčku je sice hubnutí o trochu pomalejší, ale zato zdravější a z časového hlediska účinnější.

Jak redukční jídelníček na míru vypadá?

Jídelníček je sestaven z běžně dostupných surovin bez nutnosti nákupu dalších výživových doplňků stravy.

  • Volba počtu porcí jídel – každý klient si může zvolit počet jídel (3 nebo 5 porcí).
  • Běžně dostupné suroviny – v jídelníčku NEnajdete nějaké zbytečné a drahé potraviny.
  • Velká flexibilita – potraviny v jídelníčku se dají rychle nahradit za jinou.
  • Velká pestrost jídel – nemusíte jíst, na co nemáte zrovna chuť.
  • NEJSOU NUTNÉ ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY

Jak sestavuji redukční jídelníček na míru?

UDRŽITELNĚ

Nejedná se o dietu v tom smyslu, jak to všichni známe. Jedná se o redukční program, který poskytne Vašemu tělu vše potřebné, a přitom budete redukovat přebytečný tuk.

PRO VÁS

Jídla si vyberete sami a já Vám nastavíme správnou hmotnost surovin, kterou je třeba při redukci dodržovat.

REALISTICKY

Vím, jak těžké je najít si čas k přípravě zdravého jídla. Tento program nabízí recepty, které jsou jednoduché a časově nenáročné.​

CO O JÍDELNÍČKU PÍŠÍ OSTATNÍ

Jidelniček jsem si nechala dělat po porodu. A společně s fitness balíčkem Buď fit jsem dala dolů 25 kg za pět měsíců. Petr i Danča se mnou jakékoli dotazy okamžitě řešili. Vše bylo krásně vysvětleno. Já jsem nad míru spokojena jak s jídelníčkem, tak přátelským přístupem….Mohu jen doporučit.

Katka

Ústí nad labem

Jedna velká paráda,tak jako se vším je to o vůli,ale sacharidové vlny fungují, zároveň je možnost jídelníček upravovat dle přiložených tabulek,co ale chci vyzdvihnout je cvičení pro úplné začátečníky. 1.treninkovy plán je skvělé zpracovaný,je kladen důraz ohledně vysvětlení jak správně a zdravě cvičit včetně důrazu na dýchání. Pro začátečníka lehce pochopitelné, závěrečné protahování je příjemný bonus. Doporučuji. Michal

Michal

Jirny

Jestli váháte nad jídelníčkem, tak neváhejte! Opravdu nejlepší jídelníček jaký jsem kdy měla. Naučil mě jist a ukázal, že dieta není o hladovění. Je důležité si uvědomit, že správně jíst není pouze otázka jednoho měsíce.

Monika

Praha


CHCETE JEŠTĚ VÍC PODPOŘIT REDUKCI TUKU?

Využijte náš online fitness balíček BUĎ FIT

Základem k úspěšné redukci hmotnosti je samozřejmě správně nastavený příjem potravy, ale také nesmíme zapomínat na pohyb, který je také velmi důležitý. Díky pravidelnému a správnému cvičení předcházíme spoustě zdravotních problémům. Radí se to snadno, ale všichni dobře víme, jak jsme na tom s časem a prostředky, a to nezmiňuji pravidelné výdaje za vstupy do fitnesscentra. Jak se s tím vším poprat?

Času máte málo, nebo nemůžete odjet z domu z důvodu hlídání ratolestí, ale chtěli byste konečně udělat maximum pro svou změnu?

Nevěšte hlavu, náš Online fitness balíček BUĎ FIT Vám toto všechno umožní. Přístup k fitness balíčku BUĎ FIT od 227 Kč na měsíc

Sledujte nás 🙂
Redukční jídelníček na míru
Redukční jídelníček na míru
Redukční jídelníček na míru
Redukční jídelníček na míru

Redukční jídelníček

Scroll to Top