Sacharidové vlny

Sacharidové vlny

SACHARIDOVÉ VLNY NA MÍRU

Je možné hubnout s úsměvem a bez hladovění?

SACHARIDOVÉ VLNY na 1 měsíc

nejoblíbenější dieta, kterou využívají i známí sportovci.

U nás si nekupujete pouze jídelníček

Sacharidové vlny pomáhají redukovat tuk i těm nejlepším sportovcům světa. Tento fitness jídelníček patří mezi nejefektivnější způsoby, jak snížit tělesnou váhu bez takzvaného jojo efektu. Sacharidové vlny využívají princip zvaný „cyklování sacharidů“. Toto cyklování v lidském těle zapříčiní opravdu minimální zpomalování metabolismu a tím umožňují velice efektivně spalovat tělesný tuk. Sacharidové vlny patří k jedné z nejpoužívanějších redukčních diet.
Své dotazy můžete posílat na můj WhatsApp, FB, nebo e-mail. Kontakt na mě najdete ZDE.

Sacharidové vlny

Přidejte se k desítkám spokojených klientů, kteří drželi tento 60 denní redukční jídelníček a úspěšně redukovali tuk!​

Společně jsme už shodili přes 2000 kg. Mám radost, jak Vám tento redukční jídelníček pomáhá plnit Váš cíl.

Děkuji za Vaše zpětné vazby, které mi dělají obrovskou radost. A nesmírně si váží Vašeho doporučení!

Jak si sacharidové vlny objednat?

Objednejte si sacharidové vlny z pohodlí domova a už zítra hubněte!

 1. Pro vytvoření jídelníčku, který bude přesně podle vašich představ slouží jednoduchý formulář. V tomto formuláři si můžete vybrat jídla, která nechcete, aby jídelníček obsahoval a další potřebné informace. Údaje v jídelníčku slouží POUZE k vytvoření jídelníčku a nebudou dále používaná. Odkaz na formulář je zde – Vyplnit formulář
 2. Dále doporučujeme si vytvořit na stránkách svůj osobní účet (pro objednání jídelníčku není nutný). Na účtu si můžete kdykoliv otevřít své jídelníčky a nebo pohodlně využívat všech výhod členství. Vytvoření účtu provedete jednoduše zde – Vytvoření účtu
 3. Dále už jen je nutné provést nákup redukčního jídelníčku v našem obchodu. Pro nákup klikněte na tento odkaz: KOUPIT JÍDELNÍČEK.

Potřebuješ pomoct?

Na všechny dotazy rádi odpovíme

info@budsvuj.com
776538568

Buď magor Buď magor Buď magor Buď magor
SACHARIDOVÉ VLNY
které mají viditelné výsledky už po týdnu držení!

Sacharidové vlny si sestavujete “sami”

Chci, aby Vám byl jídelníček co nejlépe ušit na míru, a proto Vám dávám volné ruce při výběru potravin, které budete mít ve svém jídelníčku. Dále je jídelníček navržen tak, aby jste si ho mohli jednoduše sami hravě upravovat podle toho, co máte zrovna doma a na co máte chuť. Pro lepší představu si můžete nezávazně vyplnit formulář, který slouží POUZE pro vypracování tohoto jídelníčku.

312

JÍDELNÍČKU JSME
PRO VAS DO DNES VYTVOŘILI

2324

KILOGAMŮ TUKU SE NÁM
SPOLEČNĚ POVEDLO ZHUBNOUT

KLIENTŮ PRÁVĚ DRŽÍ
TENTO JÍDELNÍČEK

Extrémní diety se nedají dlouhodobě držet a po jejich ukončení se nadváha opět vrátí zpět (JOJO efekt). Náš redukční jídelníček Vám ukáže, jak se dá dlouhodobě stravovat, aniž byste se museli extrémně omezovat. Pokud se začnete opět stravovat nezdravě, získáte svou starou váhu zpět. Je nutné se naučit vnímat potraviny a vybrat si jídelníček, který se dá dlouhodobě držet. Při extrémních dietách sice zhubnete rychleji, ale ne dlouhodobě. Při tomto redukčním jídelníčku je sice hubnutí o trochu pomalejší, ale zato zdravější a z časového hlediska účinnější.

Jak sacharidové vlny vypadají?

Jídelníček je sestaven z běžně dostupných surovin bez nutnosti nákupu dalších výživových doplňků stravy.

 • Volba počtu porcí jídel – každý klient si může zvolit počet jídel (3 nebo 5 porcí).
 • Běžně dostupné suroviny – v jídelníčku NEnajdete nějaké zbytečné a drahé potraviny.
 • Velká flexibilita – potraviny v jídelníčku se dají rychle nahradit za jinou.
 • Velká pestrost jídel – nemusíte jíst, na co nemáte zrovna chuť.
 • NEJSOU NUTNÉ ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY

Co je u sacharidových vln důležité?

Při spalování tuku je nutné manipulovat s poměrem základních makroživin a to jsou bílkoviny, tuky a sacharidy. Níže si popíšeme, k čemu jednotlivé makroživiny jsou.

 • Bílkoviny – jsou nejdůležitějšími stavebními kameny našeho těla a to nejen pro svaly.
 • Tuky – ve výživě mají nepostradatelnou úlohu a jejich extrémní omezování je zdravotně spíše kontraproduktivní. Tuky představují prostředí pro rozpouštění vitamínů A, D, E, K dále jsou zdrojem nezbytných esenciálních mastných kyselin. Bez tuků by v těle nemohly vznikat důležité hormony.
 • Sacharidy – Nejvýznamnější úlohou sacharidů je jejich energetická funkce. Slouží jako pohotový zdroj energie (glukóza), i jako zásoba energie pro případ náhlé potřeby organismu (svalový a jaterní glykogen). Sacharidy jsou hlavní živinou jídelníčku sportovce.

Proč sacharidové vlny?

 1. Efektivně budujete svalovou tkáň
 2. Účinné spalování podkožního tuku
 3. Spolehlivá redukce hmotnosti
 4. Zachování svalové hmoty

Sacharidové vlny jsou vhodné pro?

 1. Kulturisty – během rýsovací fáze
 2. Sportovce – jako součást přípravy na závody
 3. Muže i ženy – kteří chtějí rychle a účinně odbourat tuk

Sacharidové vlny NEjsou vhodné pro?

 1. Lidi trpící astmatickými záchvaty
 2. Ženy, které jsou těhotné a nebo se snaží otěhotnět
 3. Nemocní lidé – Lidé s nemocemi trávicího ústrojí, ledvin, žlučníku, jater a lidé, kteří mají zdravotní problémy typu: cukrovka, nemoci srdce apod.
 4. Děti ve vývoji – potřebují vyváženou stabilní stravu. Pro doporučujeme redukční jídelníček na měsíc (odkaz)
 5. Diabetici

Princip?

Jak jsem již psal, hlavní princip sacharidových vln je kontrolovaný příjem sacharidů, který se postupně zvyšuje či snižuje, a to po dobu jednoho cyklu. Délka cyklu může trvat různě dlouho. Můj jídelníček „sacharidové vlny“ je navržen na 7 nebo 11 dní, kde je i takzvaný cheat oběd (oběd, kde si můžete dát, co chcete a kolik chcete). Ve dnech s vyšším příjmem sacharidů podporujeme doplňování svalového glykogenu, ten byl vyloučen společně s tuky ve dnech s nízkým příjmem sacharidů. Nebojte, k nárůstu tukové hmoty nedochází. To by tento stav (vyšší příjem sacharidů) musel trvat delší dobu. Doplnění glykogenových zásob trvá cca 1 – 3 dny (dle úrovně vyloučení). Skutečně se nemusíte bát dnů s vysokým příjmem sacharidů. Tyto dny udržují Váš metabolismus na vysokých obrátkách a vy pálíte více tuku. Naopak ve dnech s nízkým příjmem sacharidů podpoříme spalování tuku. Vaše tělo je navyklé na vyšší příjem energie, než kterou jim aktuálně tyto dny dodáváte. Musí tedy sáhnout po energetických rezervách, které má v organismu (tuky). V těchto dnech doporučujeme doplnit svou stravu o antioxidanty, vitamíny C, D a zinek.

Co po vlnách?

Po sacharidových vlnách je tělo více citlivé na sacharidy. Proto dbejte, aby váš návrat k normální stravě byl pozvolný, aby se u vás nedostavil takzvaný JO-JO efekt nebo vyzkoušejte měsíční redukční proceduru, která obsahuje i část „stabilizační“,aby klient nenabral vše zpět.

Jak sestavuji redukční jídelníček na míru?

UDRŽITELNĚ

Nejedná se o dietu v tom smyslu, jak to všichni známe. Jedná se o redukční program, který poskytne Vašemu tělu vše potřebné, a přitom budete redukovat přebytečný tuk.

PRO VÁS

Jídla si vyberete sami a já Vám nastavíme správnou hmotnost surovin, kterou je třeba při redukci dodržovat.

REALISTICKY

Vím, jak těžké je najít si čas k přípravě zdravého jídla. Tento program nabízí recepty, které jsou jednoduché a časově nenáročné.​

CO O JÍDELNÍČKU PÍŠÍ OSTATNÍ

Jidelniček jsem si nechala dělat po porodu. A společně s fitness balíčkem Buď fit jsem dala dolů 25 kg za pět měsíců. Petr i Danča se mnou jakékoli dotazy okamžitě řešili. Vše bylo krásně vysvětleno. Já jsem nad míru spokojena jak s jídelníčkem, tak přátelským přístupem….Mohu jen doporučit.

Katka

Ústí nad labem

Jedna velká paráda,tak jako se vším je to o vůli,ale sacharidové vlny fungují, zároveň je možnost jídelníček upravovat dle přiložených tabulek,co ale chci vyzdvihnout je cvičení pro úplné začátečníky. 1.treninkovy plán je skvělé zpracovaný,je kladen důraz ohledně vysvětlení jak správně a zdravě cvičit včetně důrazu na dýchání. Pro začátečníka lehce pochopitelné, závěrečné protahování je příjemný bonus. Doporučuji. Michal

Michal

Jirny

Jestli váháte nad jídelníčkem, tak neváhejte! Opravdu nejlepší jídelníček jaký jsem kdy měla. Naučil mě jist a ukázal, že dieta není o hladovění. Je důležité si uvědomit, že správně jíst není pouze otázka jednoho měsíce.

Monika

Praha


CHCETE JEŠTĚ VÍC PODPOŘIT REDUKCI TUKU?

Využijte náš online fitness balíček BUĎ FIT

Základem k úspěšné redukci hmotnosti je samozřejmě správně nastavený příjem potravy, ale také nesmíme zapomínat na pohyb, který je také velmi důležitý. Díky pravidelnému a správnému cvičení předcházíme spoustě zdravotních problémům. Radí se to snadno, ale všichni dobře víme, jak jsme na tom s časem a prostředky, a to nezmiňuji pravidelné výdaje za vstupy do fitnesscentra. Jak se s tím vším poprat?

Času máte málo, nebo nemůžete odjet z domu z důvodu hlídání ratolestí, ale chtěli byste konečně udělat maximum pro svou změnu?

Nevěšte hlavu, náš Online fitness balíček BUĎ FIT Vám toto všechno umožní. Přístup k fitness balíčku BUĎ FIT od 227 Kč na měsíc

Sledujte nás 🙂
Redukční jídelníček na míru
Redukční jídelníček na míru
Redukční jídelníček na míru
Redukční jídelníček na míru

Redukční jídelníček

Scroll to Top