Sacharidové vlny na míru

Je možné hubnout s úsměvem a bez hladovění?

Redukční jídelníček – SACHARIDOVÉ VLNY

nejoblíbenější dieta, kterou využívají i známí sportovci.

U nás si nekupujete pouze jídelníček

Sacharidové vlny pomáhají redukovat tuk i z těm nejlepším sportovcům světa. Tento fitness jídelníček patří mezi nejefektivnější způsoby, jak snížit tělesnou váhu. Sacharidové vlny využívají princip zvaný „cyklování sacharidů“. Toto cyklování v lidském těle zapříčiní opravdu minimální zpomalování metabolismu a tím umožňují velice efektivně spalovat tělesný tuk. Sacharidové vlny patří k jedné z nejpoužívanějších redukčních diet.
Své dotazy můžete posílat na můj WhatsApp, FB, nebo e-mail. Kontakt na mě najdete ZDE.

SACHARIDOVÉ VLNY

které mají viditelné výsledky už po týdnu držení!

Sacharidové vlny si sestavujete “sami”!

Chci, aby Vám byl jídelníček co nejlépe ušit na míru, a proto Vám dávám volné ruce při výběru potravin, které budete mít ve svém jídelníčku. Dále je jídelníček navržen tak, abyste si ho mohli jednoduše sami hravě upravovat podle toho, co máte zrovna doma a na co máte chuť. Pro lepší představu si můžete nezávazně vyplnit formulář, který slouží POUZE pro vypracování tohoto jídelníčku.

Zhubnout bez diety

Už jsme pro vás vytvořili přes 400 Jídelníčků!

Přidejte se k desítkám spokojených klientů, kteří drželi tento redukční jídelníček a dosáhli svého cíle.

Zhubnout bez diety

Vaše výsledky
jsou úžasné!

Společně jsme už shodili přes 3000 kg. Máme radost, jak Vám tento redukční jídelníček pomáhá plnit Váš cíl.

Zhubnout bez diety

Každý klient
je pro nás důležitý!

Děkujeme za Vaše zpětné vazby, které nám dělají obrovskou radost. A nesmírně si vážíme Vašeho doporučení!

Práce je nám koníčkem

Vkládáme do ní srdce a pracujeme s rozumem

 • Super přátelský přístup, trénink je vždy postavený tak aby vám ideálně vyhovoval. 👍💪

  thumb Dominik Paur
  03/02/2022
 • Díky Petrovi jsem se za sebe přestal po 30 letech stydět. Víc snad netřeba dodávat 😀

  thumb Martin Šlajchrt
  04/02/2022
 • S Petrem cvičíme už víc než 3 roky, hlavně kvůli synovi, který hraje fotbal. Oceňuji dochvilnost, férové jednání - domluvené termíny vždy platily. Každou hodinu se nám Petr plně věnuje!... Více

  thumb Zuzana Rigoci
  04/02/2022
 • Chcete pro sebe něco udělat? Zdravé jíst, zhubnout nebo cvičit a zároveň aby Vás to finančně nepoložilo? Pak jste na správné adrese. Doporučuji z osobní zkušenosti. Ideální i pro... Více

  thumb Majkl Bigboss
  22/11/2021
 • S Petrem alias Ducháčkem jsou skvělé kruhové tréninky, kde každý sundá přebytečné tuky a vyleje si hromadu endorfynů. Malá pohodová parta lidí a super atmosféra, jak pro začátečníky, tak pokročilé.... Více

  thumb Roman Pinkava
  03/02/2022
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů. Podpora... Více

  thumb Gabriela Suchá
  02/02/2022
 • Tréninky vždy velice pěkně připravené na posílení celého těla. Ten kdo potřebuje shodit nějaké to kilo nebo se jen udržet v kondici, tak bude určitě velice spokojený. Pro ty co... Více

  thumb Ondrej Suk
  08/02/2022
 • Super přístup, bezva hodiny nikdy není nuda. Petr umí motivovat, pokaždé odcházím s lepší náladou a vždy se těším na další hodinu 👍

  thumb Andrea Hrdinová
  03/02/2022
 • Makam s trenérem cca 3mesice a mohu jen doporučit.Komunikace na profesionalni urovni !Po dvou mesicich jídelníčku 18kg dole!
  Mohu jen doporučit.

  thumb Jaroslav Miller
  03/02/2022
 • Já jsem se cvičením naprosto spokojená. Po15 měsících onkologické léčby se opět vracím k Petrovi cvičit. Cvičení mi přizpůsobí k mým schopnostem, abych nezatěžovala partie které nemohu namáhat. Ale nejlepší... Více

  thumb Šárka Opatová
  02/02/2022

Jak sacharidové vlny vypadají?

Volba počtu porcí jídel – každý klient si může zvolit počet jídel (3 nebo 5 porcí).
Běžně dostupné suroviny – v jídelníčku NEnajdete nějaké zbytečné a drahé potraviny.
Velká flexibilita – potraviny v jídelníčku se dají rychle nahradit za jinou.
Velká pestrost jídel – nemusíte jíst, na co nemáte zrovna chuť.
NEJSOU NUTNÉ ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY

Co je u sacharidových vln důležité?

Při spalování tuku je nutné manipulovat s poměrem základních makroživin, a to jsou bílkoviny, tuky a sacharidy.

Bílkoviny – jsou nejdůležitějšími stavebními kameny našeho těla a to nejen pro svaly.
Tuky – ve výživě mají nepostradatelnou úlohu a jejich extrémní omezování je zdravotně spíše kontraproduktivní. Tuky představují prostředí pro rozpouštění vitamínů A, D, E, K dále jsou zdrojem nezbytných esenciálních mastných kyselin. Bez tuků by v těle nemohly vznikat důležité hormony.
Sacharidy – Nejvýznamnější úlohou sacharidů je jejich energetická funkce. Slouží jako pohotový zdroj energie (glukóza), i jako zásoba energie pro případ náhlé potřeby organismu (svalový a jaterní glykogen). Sacharidy jsou hlavní živinou jídelníčku sportovce.
Zhubnout bez diety

Jak si sacharidové vlny objednat?

Objednejte si sacharidové vlny z pohodlí domova a už zítra hubněte!

Abychom vytvořili jídelníček přesně podle vašich představ, je nutné vyplnit jednoduchý formulář. V tomto formuláři si můžete vybrat jídla, která nechcete, aby jídelníček obsahoval a další potřebné informace. Údaje v jídelníčku slouží POUZE k vytvoření jídelníčku a nebudou dále používaná.
Odkaz na formulář je zde – Vyplnit formulář
Dále už jen provést nákup sacharidových vln v našem obchodu.
Pro nákup klikněte na tento odkaz: KOUPIT Sacharidové vlny

Proč zvolit sacharidové vlny:

 • Efektivně budujete svalovou tkáň
 • Účinné spalování podkožního tuku
 • Spolehlivá redukce hmotnosti
 • Zachování svalové hmoty

Pro koho nejsou vhodné sacharidové vlny:

 • Lidi trpící astmatickými záchvaty
 • Ženy, které jsou těhotné anebo se snaží otěhotnět
 • Nemocní lidé – Lidé s nemocemi trávicího ústrojí, ledvin, žlučníku, jater a lidé, kteří mají zdravotní problémy typu: cukrovka, nemoci srdce apod.
 • Děti ve vývoji – potřebují vyváženou stabilní stravu. Pro doporučujeme redukční jídelníček na měsíc (odkaz)
 • Diabetici

Jak sestavujeme sacharidové vlny?

UDRŽITELNĚ

Nejedná se o dietu v tom smyslu, jak to všichni známe. Jedná se o redukční program, který poskytne Vašemu tělu vše potřebné, a přitom budete redukovat přebytečný tuk.

PRO VÁS

Jídla si vyberete sami a já Vám nastavíme správnou hmotnost surovin, kterou je třeba při redukci dodržovat.

REALISTICKY

Vím, jak těžké je najít si čas k přípravě zdravého jídla. Tento program nabízí recepty, které jsou jednoduché a časově nenáročné.

Jak postupovat při držení sacharidových vln

I dobré načasování, je klíčem k úspěšnému držení jídelníčku. A proto velice doporučujeme si jídelníček naplánovat na termín, kdy neplánujeme velké akce či dovolenou, protože pravděpodobně bychom držení jídelníčku porušili a to není dobrý začátek.
Před samotným držení jídelníčku, doporučujeme vyřadit ze svého dosavadního jídelníčku nezdravá jídla a sladké pití a to aspoň dva dny, před zahájením držení sacharidových vln. Věřte, že vám to opravdu usnadní přechod na sacharidové vlny.
Během držení jídelníčku se snažte opravdu aspoň týden své porce vážit a váhu si spojovat například s nějakou rychlou „měrkou“. Například jedna polévková lžíce ovesných vloček je právě 15g. Pokud kupujete stejnou krájenou šunku, tak si můžete zvážit plátek a už víte, kolik plátku si vždy můžete dát. Velice vám to urychlí přípravu jídel.
A co dělat po dokončení jídelníčku? Věříme, že vám jídelníček ukázal, jaká jídla bychom ve svém jídelníčku neměli mít a jak velké porce bychom měli jíst. Pokud si stále nejste jistý, můžeme vám doporučit produkt „Zhubnout bez diety“, který je velice flexibilní a skládá se z běžných jídel. Jídla v jídelníčku si můžete libovolně vybírat a jíst na co právě máte chuť. Pokud jste od nás zakoupili sacharidové vlny, máte tento jídelníček o 50% levnější a to za 250 Kč.
Nebo můžete využít naše recepty, které automaticky přepočítávají suroviny na váš potřebný příjem. Pro tuto funkci je nutné mít aktivní členství. Více o členství si můžete přečíst ZDE

Extrémní diety se nedají dlouhodobě držet a po jejich ukončení se nadváha opět vrátí zpět (JOJO efekt). Sacharidové vlny od nás Vám ukážou, jak se dá dlouhodobě stravovat, aniž byste se museli extrémně omezovat. Pokud se začnete opět stravovat nezdravě, získáte svou starou váhu zpět. Proto je nutné se naučit vnímat své tělo a vybírat si potraviny, které tělo vyžaduje. Při extrémních dietách sice zhubnete rychleji, ale ne dlouhodobě. Nevěřte na zázračné diety, které vám slibují nesmyslnou redukci za krátký čas.

Sledujte nás 🙂
facebook
instagram
youtube
youtube

Sacharidové vlny

Přejít na začátek