Skupinové cvičení

Skupinové cvičení

SKUPINOVÉ HODINY​

Každý trénink pro vás připravujeme s úsměvem a s radostí.

Registrace na nejbližší skupinové cvičení

Kruhový trénink
23/01/2022 - Neděle – 17:00
Počet volných míst:20

Adressa: House of painNejste přihlášen, jednoduše se přihlaste do svého účtu () a nebo se registrujte (registrovat se).

Vyberte si cvičení, které je pro vás to nejlepší

Kruhové tréninky
Cvičení zaměřené na zlepšení fyzické kondice a redukce tuku. Na tréninku bude pro vás připraveno několik stanovišť, které vždy procvičí celé tělo, takže budete z tréninku odcházet s vědomím, že jste pro své tělo udělali maximum.

Venkovní cvičení
Cvičení probíhá venku, kde cvičíme s vlastní váhou, ale využíváme i pomůcky nebo okolní přírodní překážky. Cvičení venku je zábavné a když zkusíte cvičení na čerstvém vzduchu sami ucítíte, jak se cvičí o něco snáze, než cvičení uvnitř.

Cvičení z domova
Nestíháte naše skupinová cvičení? Nebo preferujete cvičení u sebe doma? Tak to vás určitě bude zajímát náš online fitness členství, kde najdete například přes 200 tréninkových videí a několik měsíčních tréninkových plánu a mnoho dalšího.

Rozvrh skupinového cvičení

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Žádná akce / trénink pro tento den Venkovní cvičení
25/01/2022 - Úterý – 18:00
Adressa: Hořešovice 33
Kruhový trénink
26/01/2022 - Středa – 17:00
Adressa: House of pain
Žádná akce / trénink pro tento den Žádná akce / trénink pro tento den Žádná akce / trénink pro tento den Kruhový trénink
23/01/2022 - Neděle – 17:00
Adressa: House of pain

Jak pobíhají naše skupinová cvičení?

Jelikož nemáme rádi stereotyp a nechceme, aby Vás hodiny přestali bavit. Připravujeme se na každou hodinu, tak jako by byla první. Všechny cviky si řádně promyslíme a nejdříve vyzkoušíme. Sestavení celého tréninku si rozvrhneme, tak abychom procvičili celé tělo a vy jste se po tréninku cítili svěží. Každý trénink má jiný obsah cviků a jiný styl vedení hodiny, proto se i kapacita cvičenců liší. Nyní se můžete na našich hodina setkat s maximálním počtem 20 cvičenců.

Jaké skupinové cvičení si zvolit?

Máme několik skupinových hodin a každá z nich se zaměřuje na něco jiného. Kruhové tréninky se zaměřují na všestrannost cvičení, takže se můžete na tréninku setkat jak s posilovacími cviky, tak i cviky určeny na kardio. Využívají se ve velké míře různé cvičící pomůcky. Tato hodina je vhodná jak pro začínající cvičence, tak i pro lidi, kteří se chtějí rozvíjet jak v síle, tak i ve fyzičce. Racers aktivátor je skupinové cvičení zaměřené hlavně na fyzičku a výbušnost klienta. Ve velké míře se využívá na cviky využívá váha vlastního těla. Tato hodina je super pro vybití stresu, zvýšení fyzičky a nezapomeňme na redukci tuku.

Scroll to Top