Kruhový trénink pro každého

Originální cvičení ve Slaném!

Co to je Kruhový trénink?

Jedná se o intervalový cvičení, kde se střídat vysoká intenzita s nižší intenzitou. Tímto tréninkem docílíme zrychlení metabolismu, a to až na několik hodin po cvičení, což má za následek rychlejší spalování tuků.

Náš kruhový trénink je originální!

Jsme tu s vámi od roku 2017 a pořád se snažíme k vám přinášet aktuální trendy z oblasti skupinového cvičení a to nejlepší co fitness dokáže nabídnout.
Jedná se o intervalové cvičení, kde se střídají kardio a silové cviky. Tímto kruhovým tréninkem vždy procvičíme celé tělo. Kruhový trénink vystřelí Vaši kondici a restartuje Vaši hlavu.
Během tréninku využíváme vlastní váhu, různé pomůcky. Každý trénink je originální a vždy se můžete těšit na řadu zajímavých a netradičních cviků, které zvyšují vytrvalost,sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost.

Kruhový trénink

Rozvrh skupinového cvičení

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Žádná akce / trénink pro tento den Pro rezervaci klikni na: Venkovní cvičení
31/05/2022 - Úterý – 18:00
Více info
Pro rezervaci klikni na: Kruhový trénink
01/06/2022 - Středa – 17:00
Více info
Žádná akce / trénink pro tento den Žádná akce / trénink pro tento den Žádná akce / trénink pro tento den Pro rezervaci klikni na: TABATA - kruháček
29/05/2022 - Neděle – 17:00
Více info

Rezervuj se

Kruhový trénink
01/06/2022 - Středa Od: 17:00
Pravidelné cvičení ti pomůže s:

 1. Načerpáním pozitivní energie
 2. Vybitím přebytečné energie
 3. Zlepšením fyzické kondice
 4. Nabráním svalové hmoty
 5. Zpevněním těla
 6. Redukcí tuku

Cena skupinového cvičení:

 1. Jednorázová platba v hotovosti: 110 Kč
 2. Platba fofrměnou: 110 fofráku (100 Kč)
 3. Možnost uplatnit kartu multisport

Cvičení probíhá ve Slaném

Na adrese: Stehlíkova 1245/1

Ve fitness centru: House of pain


MUŽI I ŽENY!

Cviky zvládnou jak ženy, tak i muži. Cviky jsou flexibilní a dají se jednoduše upravit, aby cvik zvládl muž či žena.

ZAČÁTEČNÍK I PROFÍK​!

Každý jednou začínal i ten nejlepší sportovec začínal stejně jako začínáš ty a postupně se zlepšoval až je dnes profík. Nemusíte se bát, že cvičení nezvládnete a nebo naopak se tam budete nudit, každý cvik má několik modifikací, takže si zvolíte lehčí variantu a nebo těžší. Cvičení si prostě užije každý.

NEZÁLEŽÍ NA VĚKU!​

Cvičí s námi jak lidé, kterým je přes 50, tak i naše děti ve věku 8 let. Vždy upravíme cviky, tak aby je každý zvládl a neublížil si.

Co potřebujete na kruhový trénink
a jak se registrovat na cvičení!

Co sebou na kruhový trénink?

 1. Pohodlné oblečení: zvolte takové oblečení v kterém se cítíte pohodlně a příjemně. Nezapomeňte, že se pravděpodobně budete potit a i proto zvolte oblečení, které i mokré není nepříjemný. Osobně nedoporučujeme příliš volné ani příliš na tělo (pokud nejste vymakaný sportovec, kterému to je příjemné :)) Je to z důvodu toho, že pokud budete mít příliš volné oblečení, tak při cvičení, kdy už budete zpocený a budeme dělat například cviky ve vzporu bude tričko volné, tehdy trochu vychladne a když se postavíte to “studené” oblečení se na vás přilepý a není to opravdu moc příjemný. Naopak u příliš těsné oblečení má tendenci se rolovat směrem nahoru a tedy se budete neustále upravovat, aby vám nebylo vidět bříško. Pokud nemáte tip na oblečení určitě můžeme doporučit naše trička, která jsou na cvičení navržena – Buď fit v našem oblečení
 2. Pohodlné boty: boty musejí být pevné ale pohodlné. Často se používají na cvičení boty na běh po silnici takzvaný silničky.
 3. Ručník: jelikož se budete přesouvat mezi stanovišti, je nutné mít pod sebou vždy mít vždy ručník, aby cvičenec po vás neležel ve vašem potu. Také abyste si mohli utřít svůj pot z čela a nekapali po podlaze.
 4. Lahev na pití: plastová láhev do které si můžete natočit čistou vodu a nebo klidně koupenou balenou vodu. NIKDY si nedávejte / nekupujte pramenitou / jemně perlivou vodou a nebo sladké nápoje. Vždy volte vodu bez bublinek a nebo kohoutkovou vodu. Voda je nejlepší zdroj tekutiny co může být a hlavně pokud byste pily vodu s bublinkami bude vám zaručeně špatně od žaludku.

Přihlásit se na hodinu, můžete několika způsoby:

Provést registraci přes web.
Odkaz najdete v horní části a nebo můžete použít tento odkaz – Registrace na hodinu

Provést registraci přes facebook.
Jednoduše napište soukromou zprávu na náš facebook a nebo požádejte o přidání do soukromé skupiny na messengeru – odkaz na facebook ZDE

Provést registraci přes instagram.
Jednoduše napište soukromou zprávu na náš instagram napsat zprávu

Provést registraci přes whatsapp.
Jednoduše napište soukromou zprávu přes aplikaci whatsapp – napsat zprávu


Jak cvičení probíhá

Jako první rozcvička!
Každý náš trénink začínáme lehkou rozcvičkou, která slouží pro zahřátí těla, aby nedošlo ke zranění, ale taky je velice důležitá pro “vytvoření” kyslíkové zásoby. Jednoduše řečeno rozcvička má za úkol připravit naše tělo na hlavní trénink.
Cviky v rozcvičce jsou dynamické a opravdu lehké. V rozcviče nepoužíváme žádné činky či jinou zátěž, protože naše tělo ještě není připravené na silové cvičení a mohlo by dojít k poranění.

Hurá na kruhový trénink!
Rozcvičku máme za sebou a můžeme se bez starostí pustit do cvičení. Vždy vysvětlíme a ukážeme všechny cviky, které nás čekají. Druhu cvičení a cviků je mnoho, ale nemusíte se bát, že by to bylo pro vás těžké na pochopení. Trenér je s vámi neustále v kontaktu a pokud něčemu nerozumíte, nebo nemůžete cvik dělat ze zdravotních důvodů, stačí říct a ihned vám trenér vymyslí lehčí alternativu.

Nesmíme zapomenout na protažení!
Pro kvalitním tréninku je nutné se VŽDY protáhnout, abychom svaly uvolnili a dali jim tím “prostor” zesílit a vstřebat do sebe víc živin. Také je to důležité, aby se svaly nezkracovali. Proto se na konci tréninku vždy aspoň pět minutek protahujeme.

Kruhový trénink


CAVEMAN 2

Sobota plná zábavy pro děti i dosplělé

Originální závod survival

 • Společně musíte překonat různé nástrahy
 • Bojovat jako jeden člověk
 • Týmově plnit úkoly a přežít
 • Očekávaná délka závodu je 3 – 4 hodiny

Pravěké hřiště pro děti i dospělé

 1. Překonej naše nástrahy a získej odměnu
 2. Zábava pro děti i dospělé

Živá kapela a soutěž

 1. Od 18:00 pro vás bude hrát živá kapela a to až do pozdních hodin
 2. Po celý den bude probíhat soutěž o nejlepšího opičáka


Powered by
Scroll to Top