Buď svůj

Sportovní a zábavné zážitky

SPORTOVNÍ A ZÁBAVNÉ ZÁŽITKY

Pořádáme zajímavé zážitky, které dělají radost nejen dětem, ale i dospělým.

Aktuální výzva

(seznam výzev)

Aktuální akce

(kalendář akcí)

Nejbližší trénink

(osobní trenér)

Kruhový trénink

Rezervace na Kruhový trénink
24/10/2021 - Neděle
od: 17:00

Naše články

Užívejte si každou minutu

Co si takhle opepřit svůj víkend nějakým sportovním zážitkem? Nebo si jen tak odpočinout na relaxačním víkendu se super partou? S námi můžete zažít víkend, kde si odpočinete nebo kde si naopak dáte hezky do těla. Každý náš zážitek je vymyšlen tak, abychom Vám pomohli se odreagovat, užít si legraci, a hlavně odcházet s úsměvem na tváři. Zážitky dělají radost nejen dětem, ale i dospělým. Můžete si vyzkoušet speciální tréninkové dny, nebo zajít s dětmi na náš oblíbený dětský den v pohybu. Pro dospělé máme připravené jedinečné závody, které Vás vrátí do dětský let :). Seznam našich zážitků se každý rok rozšiřuje.

NA JAKÉ ZÁŽITKY SE MŮŽETE TĚŠIT?

Relaxační víkend

Na celý víkend Vám naplánujeme mnoho příjemných a relaxačních zážitků, jako jsou například prohlídky zámků, procházka po zajímavých přírodních památkách. Vše zařídíme a vy si budete jen užívat krásných chvilek.

Sportovní víkendy

Od začátku do konce se o Vás budou starat naši osobní trenéři, které znáte z našich skupinových hodin. Cvičení není povinné a vy sami se můžete rozhodnout, jestli budete cvičit všechny tréninky, které si pro Vás připravíme, anebo si vyberete jen některé. Nemusíte se bát, že nebudete mít díky cvičení nějaký volný čas. Vždy máme naplánované nějaké zábavné soutěže, večerní grilování a výlety po okolí.

Různé závody a soutěže

Během roku pro Vás děláme různé závody, v kterých mohou soutěžit dospělý ale i Vaše děti. Závody i soutěže jsou dělány hlavně pro ti z Vás, co si chtějí užít legraci a vychutnat si tu závodní atmosféru. Závodů se účastní kolem 200 – 300 lidí. Nejedná se tedy o žádné masové závody, kterých je dneska už všude plno, ale spíše o takové vesnické závody v rodinném kruhu.

Dětské dny

Bohužel se dnešní děti čím dál méně hýbou a venku jich je vidět stále méně. Podle nás toto není ideální. Proto jsme začali pořádat naše dětské dny, které také občas nazýváme „děti v pohybu“. Na těchto dětských dnech vytváříme různé překážky, které děti musí zdolávat. A pokud dítě zvládne všechny překážky, bude odměněn malým dárečkem. Nevěřili byste, jak se těm dětem ten pohyb líbí.

Tréninkové dny

Každý tréninkový den je zaměřen na nějaké téma. Některé tréninky jsou ve stylu přežívání v přírodě, u jiných si můžete vyzkoušet jak na tom ta Vaše fyzička je a u ostatních se jedná o přesné rozplánování cvičebních jednotek do celého dne.

Fit výzvy

S kterými můžete vyhrát i zajímavé ceny. Co si takhle opepřit svůj trénink nějakou fit výzvou? Nebo si jen tak zasoutěžit a porovnat své výsledky s ostatními. Pravidelně vytváříme různé fit výzvy, kde někteří z Vás mohou získat zajímavé ceny a ti, kteří nevyhrají udělají aspoň něco po své zdraví :).

Zdravé hubnuí
Redukční jídelníček a tréninkový plán
✅ Naučte se správně a zdravě stravovat!
✅ Naučte se provozovat pravidelnou, ale rozumnou aktivitu.

👉 Dosáhněte hezké postavy ze svého domova🏡.

Chci zhubnout
🙋‍♂️ S námi to zvládne úplně každý…. I TY!😉
Scroll to Top