Tréninkový plán pro začátečníky

Tréninkový plán pro začátečníky

Online tréninkový plán pro začátečníky na 30 dní.

Připravili jsme pro vás tréninkový plán, který je zaměřený na úplné začátečníky. Každý trénink je navržen tak, abychom společně procvičili vždy celé tělo, což je důležité pro celkové zpevnění těla a plynulý rozvoj fyzické kondice. Tento tréninkový plán jsme navrhli tak, aby ho mohli cvičit opravdu všichni, a proto jsme v žádném tréninku nepoužili cviky se skákáním. V tomto tréninkovém plánu pro začátečníky nebudete ani JEDEN den muset skákat. Koupit tento tréninkový plán za 399 kč (jednorázová platba) ZDE. Nebo získejte přístup ke všem fitness funkcím pomocí balíčku BUĎ FIT.

Nemusíte se bát, že cviky nezvládnete.

Po celou dobu tréninku cvičíme s vámi, cviky pomalu předvádíme a upozorňujeme na možné chyby, kterých se můžete dopustit. NEUSTÁLE vás upozorňujeme na správné dýchání, protože naučit se dýchat je základ zdravého cvičení.

Nepotřebujete ŽÁDNÉ cvičební pomůcky!

Ke cvičení potřebujete jen kousek místa, pohodlné oblečení a ručník. Nemusíte si kupovat žádné další cvičební pomůcky, protože vám jako pomůcka stačí vaše tělo!

Cvičte kdekoliv a kdykoliv během dne!

Tréninky si pustíte na telefonu, počítači nebo na chytré televizi. Proto můžete cvičit tam, kde je vám to příjemné. Tento tréninkový plán pro začátečníky jsme navrhli tak, aby vás časově co nejméně omezoval. Víme, jak je v dnešní době těžké si udělat na sebe čas. Trénink si můžete odcvičit KDYKOLIV během dne, záleží čistě jen na vás. Ale doporučujeme si na tréninky definovat pevnou hodinu, aby se nestalo, že se vám večer nebude chtít.

Začněte už dnes a uvidíte, jak to je jednoduché a výsledky budou dřív, než si myslíte!


S aktivním členstvím Buď fit získáte přístup k členské sekci, která vás naučí správně jíst a zdravě cvičit. Každý den jsme tady pro vás, abychom vás neustále motivovali, odpovídali na vaše otázky, anebo si jen tak popovídali.
Tréninkový plán pro začátečníky je složen z různých forem tréninku tak, aby Vás cvičení skutečně bavilo a vy jste bez problému celkový tréninkový plán dokončili. Trénink by neměl být jen o stereotypním cvičení ve fitku, ale měl by obsahovat i různé volnočasové aktivity, které celý tréninkový plán zpestří. Koukněte na náš YOUTUBE KANÁL, kde se můžete podívat na naše tréninková videa.

Scroll to Top