Týdenní jídelníček

který je vytvořený přímo na vás!

Týdenní jídelníček 1

Pro fungování jídelníčku je nutné mít aktivní členství.


Asi každý z nás si vyzkoušel nějakou tu dietu a nebo si o nějaké něco přečetl. A jelikož se dále zajímáte o redukci asi vám dieta nepomohla, respektivě vám nevyhovovala.

A víte proč?

Povíme vám nejčastější důvody přerušení diety a třeba se v tom najdete i vy.

ÚNAVA – Příliš extrémní snížení příjmu potravy způsobí to, že lidské tělo nemá dostatek energie a “upadne” do “nouzového” módu, kdy může být člověk často podrážděný, bez nálady a bez energie. Z dlouhodobého hlediska je to i velice nezdravé a ničím nám to neprozpívá.
OPAKOVATELNOST – Ty samé jídla každý týden, nebo dokonce každý den… no koho by to bavilo. Pestrost ve stravě je velice důležitá a neznamená to, hned že člověk musí vařit složitá jídla. Uvidíte, ze v našich týdenních jídelníčkách si uvaříte jídla, které nejen, že budou rychlá, ale také chutná a pestrá.
PSYCHIKA – Za nejčastější důvod přerušení redukční diety bychom řekli právě stav naší psychiky. A můžou za to hlavně extrémní redukční diety, které špatně reagují na náš potřebný příjem energie.

Proč tento týdenní jídelníček je lepší?

  • PESTROST JÍDEL – Jídelníček je vytvořen vždy na celý týden a vy si můžete vybírat mezi několika týdenními jídelníčky, které neustále přidáváme. Takže se nemusíte bát, že se na talíři bude opakovat jedno a to samé jídlo.
  • JÍDLA PRO CELOU RODINU – Jídla v jídelníčku jsou běžná jídla, které si doma určitě vaříte akorát si pravděpodobně nedáváte správnou porci pro vás. S tímto jídelníčkem uvaříte jídlo pro celou svou rodinu a vy si nandáte pouze vaší porci. Tedy žádné dvojité vaření.
  • RYCHLÁ JÍDLA Z BĚŽNÝCH SUROVIN – Jídla jsou opravdu jednoduchá a zvládne je uvařit úplně každý. Nemusíte se bát, že v jídelníčku narazíte na předražené nebo exotické suroviny. Suroviny, z kterých jsou jídla jsou běžně dostání v každém menším obchodu

Extrémní diety se nedají dlouhodobě držet!

Vyberte si týdenní jídelníček a redukujte s chutí.

Sledujte nás 🙂
facebook
instagram
youtube
youtube

Cvičení na doma

Přejít na začátek