Týdenní jídelníček

TÝDENNÍ JÍDELNÍČEK

který je vytvořený přímo na vás!

Asi každý z nás si vyzkoušel nějakou tu dietu a nebo si o nějaké něco přečetl. A jelikož se dále zajímáte o redukci asi vám dieta nepomohla, respektivě vám nevyhovovala.

A víte proč?

Povíme vám nejčastější důvody přerušení diety a třeba se v tom najdete i vy.

  • ÚNAVA – Příliš extrémní snížení příjmu potravy způsobí to, že lidské tělo nemá dostatek energie a „upadne“ do „nouzového“ módu, kdy může být člověk často podrážděný, bez nálady a bez energie. Z dlouhodobého hlediska je to i velice nezdravé a ničím nám to neprozpívá.
  • OPAKOVATELNOST – Ty samé jídla každý týden, nebo dokonce každý den… no koho by to bavilo. Pestrost ve stravě je velice důležitá a neznamená to, hned že člověk musí vařit složitá jídla. Uvidíte, ze v našich týdenních jídelníčkách si uvaříte jídla, které nejen, že budou rychlá, ale také chutná a pestrá.
  • OMEZOVÁNÍ RODINY – Zde mi určitě dají za pravdu hlavně maminky, kdy často musí vařit dvě jídla. Jedno do své diety. druhé pro svou rodinu, která se rozhodla dietu nedržet. A to je jak časově, tak i finančně náročné. S naším týdenním jídelníčkem, tohle opravdu řešit nemusíte. Jedná se o běžná chutná jídla, která jíme celá rodina včetně naší malé dcerky. Vy si akorát odvážíte svou porci, kterou najdete u každého jídla.
  • PSYCHIKA – Za nejčastější důvod přerušení redukční diety bychom řekli právě stav naší psychiky. A můžou za to hlavně extrémní redukční diety, které špatně reagují na náš potřebný příjem energie. Ano během prvního týdne se váha znatelně sníží, ale pak redukce váhy rapidně zpomalí. To způsobí, že začnete ztrácet hnací motor a po třech týdnech si řeknete, že proč se tak trápit, když to stejně nemá téměř žádný efekt. Pak se utrhnete z řetězu a váhu máte zpět.

Proč týdenní jídelníček od nás je lepší?

  • PESTROST JÍDEL – Jídelníček je vytvořen vždy na celý týden a vy si můžete vybírat mezi několika týdenními jídelníčky, které neustále přidáváme. Takže se nemusíte bát, že se na talíři bude opakovat jedno a to samé jídlo.
  • JÍDLA PRO CELOU RODINU – Jídla v jídelníčku jsou běžná jídla, které si doma určitě vaříte akorát si pravděpodobně nedáváte správnou porci pro vás. S tímto jídelníčkem uvaříte jídlo pro celou svou rodinu a vy si nandáte pouze vaší porci. Tedy žádné dvojité vaření.
  • RYCHLÁ JÍDLA Z BĚŽNÝCH SUROVIN – Jídla jsou opravdu jednoduchá a zvládne je uvařit úplně každý. Nemusíte se bát, že v jídelníčku narazíte na předražené nebo exotické suroviny. Suroviny, z kterých jsou jídla jsou běžně dostání v každém menším obchodu

Extrémní diety se nedají dlouhodobě držet… vyberte si týden a redukujte s chutí.


BUĎ FIT a začni dnes!

Kompletní redukční balíček ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Vytvoříme vám redukční jídelníček na 2 měsíce a získáte přístup do online fitness členství na 3 měsíce, kde můžete využívat i náš týdenní jídelníček a měsíční tréninkový plán na doma. Co vše získáte s online fitness balíčkem? – Více info.

Sledujte nás na Facebooku nebo odebírejte náš youtube kanál!

Týdenní jídelníček

Scroll to Top