VENKOVNÍ cvičení v Hořešovicích » Buď svůj
Venkovní cvičení v Hořešovicích
Cvičení pod širým nebem!
Sledujte nás na Facebooku nebo odebírejte náš youtube kanál!

Rezervace

Nebyla nalezena žádná událost!

Venkovní cvičení v Hořešovicích

Venkovní cvičení v Hořešovicích

Raději by jsi začal s osobním trenérem?

OSOBNÍ TRÉNINKY

Co znamená cvičení venku?

I když cvičíme venku stále se jedná o intervalový trénink, který střídá kardio zátěž s posilováním. Tímto tréninkem venku docílíme zrychlení vlastního metabolismu, který trvá celý den nebo i déle, což má za následek rychlejší spalování tuků. Spalování tuků tímto tréninkem pak trvá po zbytek dne, kdy už žádnou aktivitu nevyvíjíme, třeba v práci u počítače nebo doma u TV.
Toto venkovní cvičení vystřelí Vaši kondici a restartuje Vaši hlavu. Během tréninku využíváme vlastní váhu, různé pomůcky ale i okolní terén (schody, kopce a další). Během lekce se můžete těšit na řadu zajímavých a netradičních cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. Hodina je koncipována tak, aby se komplexně zapojilo co nejvíc svalových skupin. Venkovní cvičení v Hořešovicích

Naše tréninky ti pomohou s

Načerpáním pozitivní energie

Vybitím přebytečné energie

Zlepšením fyzické kondice

Nabráním svalové hmoty

Zpevněním těla

Redukcí tuku

Chcete více venkovního cvičení?

VÍCE CVIČENÍ VENKU

Na hodině můžeš zažít:

STRONG a posilování s vlastní váhou!
Posilovací lekce kombinující různé cviky, které formují svaly celého těla s využitím zátěží a posilovacích pomůcek: stepy, činky, expandery, posilovací tyče, atd.

TABATA s dynamickým strečinkem
Tabata je velmi efektivní metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla. Skládá se z krátkých, ale za to intenzivně fyzicky náročných výkonů a stejně dlouhém intervalu, kde provádíme cviky s nižší intenzitou.

Pomůžeme vám se cítit lépe a těšit se z vlastního těla.

Co Ti venkovní cvičení přinese?
Mimo pocitu hlubokého uspokojení docílíte pravidelným tréninkem perfektní kondice a skvěle vypracované postavy. Venkovní cvičení má velice pozitivní účinky na Vaše zdraví i kondici. Díky cvičení se Vám krásně zformuje postava, zlepší se mobilita kloubů, zmírní se bolesti zad a celkově se zlepší držení těla.

Je cvičení pro mě?
Hodina je určena pro všechny věkové kategorie, každý může cvičit s jinou zátěží nebo intenzitou. Nezáleží na pohlaví, věku nebo sportovních dovednostech. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, a to díky velkým možnostem variací tréninků. Lekce je vhodná pro muže i ženy, kteří hledají zábavu a zároveň si chtějí pořádně zamakat.

Co potřebuji na venkovní cvičení?
Neměli byste zapomenout na sportovní oblečení, pevnou čistou obuv, ručník a chuť si s námi zacvičit.

Kde cvičíme

Kdo s námi cvičí?
Venkovní cvičení v Hořešovicích


ŽENY i MUŽI

Nezáleží na pohlaví s námi si to užije každý!


NEZÁLEŽÍ NA VĚKU!

Věk je pouze číslo a záleží na každém z Vás, jestli tomu číslu chcete věřit.


ZAČÁTEČNÍK I PROFÍK

Každý cvik má několik kombinací, kde si na své přijdou jak úplní začátečníci, tak i zaběhlí sportovci. Nikdo nikoho nebrzdí ani neomezuje.

NEBOJ SE NÁS NA COKOLIV ZEPTAT