VENKOVNÍ cvičení ve Slaném, Hořešovice » Buď svůj
Venkovní cvičení ve Slaném
Cvičení pod širým nebem!
Sledujte nás na Facebooku nebo odebírejte náš youtube kanál!

Rezervace

Nebyla nalezena žádná událost!

Jsme sportovní rodina

Venkovní cvičení ve Slaném

Raději by jsi začal s osobním trenérem?

OSOBNÍ TRÉNINKY

Co znamená cvičení venku?

I když cvičíme venku stále se jedná o intervalový trénink, který střídá kardio zátěž s posilováním. Tímto tréninkem venku docílíme zrychlení vlastního metabolismu, který trvá celý den nebo i déle, což má za následek rychlejší spalování tuků. Spalování tuků tímto tréninkem pak trvá po zbytek dne, kdy už žádnou aktivitu nevyvíjíme, třeba v práci u počítače nebo doma u TV.
Toto venkovní cvičení vystřelí Vaši kondici a restartuje Vaši hlavu. Během tréninku využíváme vlastní váhu, různé pomůcky ale i okolní terén (schody, kopce a další). Během lekce se můžete těšit na řadu zajímavých a netradičních cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. Hodina je koncipována tak, aby se komplexně zapojilo co nejvíc svalových skupin. Venkovní cvičení ve Slaném pro všechny.

Naše tréninky ti pomohou s

Načerpáním pozitivní energie

Vybitím přebytečné energie

Zlepšením fyzické kondice

Nabráním svalové hmoty

Zpevněním těla

Redukcí tuku

Chcete více venkovního cvičení?

VÍCE CVIČENÍ VENKU

Na hodině můžeš zažít:

STRONG a posilování s vlastní váhou!
Posilovací lekce kombinující různé cviky, které formují svaly celého těla s využitím zátěží a posilovacích pomůcek: stepy, činky, expandery, posilovací tyče, atd.

TABATA s dynamickým strečinkem
Tabata je velmi efektivní metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla. Skládá se z krátkých, ale za to intenzivně fyzicky náročných výkonů a stejně dlouhém intervalu, kde provádíme cviky s nižší intenzitou.

Pomůžeme vám se cítit lépe a těšit se z vlastního těla.

Co Ti venkovní cvičení přinese?
Mimo pocitu hlubokého uspokojení docílíte pravidelným tréninkem perfektní kondice a skvěle vypracované postavy. Venkovní cvičení má velice pozitivní účinky na Vaše zdraví i kondici. Díky cvičení se Vám krásně zformuje postava, zlepší se mobilita kloubů, zmírní se bolesti zad a celkově se zlepší držení těla.

Je cvičení pro mě?
Hodina je určena pro všechny věkové kategorie, každý může cvičit s jinou zátěží nebo intenzitou. Nezáleží na pohlaví, věku nebo sportovních dovednostech. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, a to díky velkým možnostem variací tréninků. Lekce je vhodná pro muže i ženy, kteří hledají zábavu a zároveň si chtějí pořádně zamakat.

Co potřebuji na venkovní cvičení?
Neměli byste zapomenout na sportovní oblečení, pevnou čistou obuv, ručník a chuť si s námi zacvičit.

Kde cvičíme

Kdo s námi cvičí?
Venkovní cvičení ve Slaném


ŽENY i MUŽI

Nezáleží na pohlaví s námi si to užije každý!


NEZÁLEŽÍ NA VĚKU!

Věk je pouze číslo a záleží na každém z Vás, jestli tomu číslu chcete věřit.


ZAČÁTEČNÍK I PROFÍK

Každý cvik má několik kombinací, kde si na své přijdou jak úplní začátečníci, tak i zaběhlí sportovci. Nikdo nikoho nebrzdí ani neomezuje.

NEBOJ SE NÁS NA COKOLIV ZEPTAT