Sportovní a zábavné zážitky, relaxační víkendy » Buď svůj
Sportovní a zábavné zážitky
Pořádáme zajímavé zážitky, které dělají radost nejen dětem, ale i dospělým.
Sledujte nás na Facebooku nebo odebírejte náš youtube kanál!

Co si takhle opepřit svůj víkend nějakým sportovním zážitkem? Nebo si jen tak odpočinout na relaxačním víkendu se super partou?
S námi můžete zažít víkend, kde si odpočinete nebo kde si naopak dáte hezky do těla. Každý náš zážitek je vymyšlen tak, abychom Vám pomohli se odreagovat, užít si legraci, a hlavně odcházet s úsměvem na tváři. Zážitky dělají radost nejen dětem, ale i dospělým. Můžete si vyzkoušet speciální tréninkové dny, nebo zajít s dětmi na náš oblíbený dětský den v pohybu. Pro dospělé máme připravené jedinečné závody, které Vás vrátí do dětský let :). Seznam našich zážitků se každý rok rozšiřuje.

Na jaké zážitky se můžete těšit?

  • Relaxační víkend
   • Na celý víkend Vám naplánujeme mnoho příjemných a relaxačních zážitků, jako jsou například prohlídky zámků, procházka po zajímavých přírodních památkách. Vše zařídíme a vy si budete jen užívat krásných chvilek.
  • Sportovní víkendy
   • Od začátku do konce se o Vás budou starat naši osobní trenéři, které znáte z našich skupinových hodin. Cvičení není povinné a vy sami se můžete rozhodnout, jestli budete cvičit všechny tréninky, které si pro Vás připravíme, anebo si vyberete jen některé. Nemusíte se bát, že nebudete mít díky cvičení nějaký volný čas. Vždy máme naplánované nějaké zábavné soutěže, večerní grilování a výlety po okolí.
  • Různé závody a soutěže
   • Během roku pro Vás děláme různé závody, v kterých mohou soutěžit dospělý ale i Vaše děti. Závody i soutěže jsou dělány hlavně pro ti z Vás, co si chtějí užít legraci a vychutnat si tu závodní atmosféru. Závodů se účastní kolem 200 – 300 lidí. Nejedná se tedy o žádné masové závody, kterých je dneska už všude plno, ale spíše o takové vesnické závody v rodinném kruhu.
  • Dětské dny
   • Bohužel se dnešní děti čím dál méně hýbou a venku jich je vidět stále méně. Podle nás toto není ideální. Proto jsme začali pořádat naše dětské dny, které také občas nazýváme „děti v pohybu“. Na těchto dětských dnech vytváříme různé překážky, které děti musí zdolávat. A pokud dítě zvládne všechny překážky, bude odměněn malým dárečkem. Nevěřili byste, jak se těm dětem ten pohyb líbí.
  • Tréninkové dny
   • Každý tréninkový den je zaměřen na nějaké téma. Některé tréninky jsou ve stylu přežívání v přírodě, u jiných si můžete vyzkoušet jak na tom ta Vaše fyzička je a u ostatních se jedná o přesné rozplánování cvičebních jednotek do celého dne.

Ostatní zážitky

Buď magor

Nechceš přijít o žádné novinky? Odebírej nás.

budsvujcom  osobnitrener_budsvuj    Youtube