Zábavné a sportovní vývy pro všechny » Buď svůj
Sportovní a zábavné výzvy

Nechcete se přidat do skupiny, která společně plní různé výzvy?

Co si takhle opepřit svůj trénink nějakou sportovní výzvou? Nebo si jen tak zasoutěžit a porovnat své výsledky s ostatními. Pravidelně vytváříme různé sportovní, ale i zábavné výzvy, kde někteří z Vás mohou získat zajímavé ceny. Pravidla výzev budou vždy opravdu jednoduchá. Pro každou výzvu bude vytvořen jednoduchý formulář, kam vložíte pouze e-mail, jméno a výsledek k dané výzvě. U každé výzvy bude i datum „ukončení“. To znamená, že emaily po tomto datumu už nebudou zařazena do slosování o ceny. Jméno výherce budeme vždy zveřejňovat na našem instagramovém účtu a také na našich Facebookvých stránek. Výherce budeme informovat přes e-mail, který vložil do formuláře k dané výzvě.

Výzvu může každý účastník provádět bez omezení pokusu. Pro lepší zábavu si svůj pokus natočte a můžete nám ho poslat na e-mail: info@budsvuj.com a mi rádi budeme sdílet na našich facebookovích stránkách.

Pár jednoduchých pravidel

  • Vyplnit formulář
    • Abychom Vás mohli vylosovat, potřebujeme Váš email, který vložíte do registračního formuláře u každé výzvy.
  • Sdílet video na Facebooku
    • Sdílejte naše video s výzvou a sputěžte s ostatními.
  • Označit tři kamarády
    • Pro lepší zábavu jsme se rozhodli označit tři Vaše kamarády, které „vyzvete“. Bude jen na nich, jestli výzvu příjmou, nebo ne.

Aktuálně probíhající výzva

Archiv výzev

Tak co, půjdete s námi do toho?!

Pokud nechcete přijít o žádnou výzvu, odebírejte naše novinky a my Vás budeme informovat o každé nové výzvě.