Zdravé hubnutí

Zdravé hubnutí

ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Začněte ZÍTRA dnes a brzo uvidíte výsledky.

Neustále řešíte, jak zhubnout?

Bohužel vám nemůžeme dát zázračnou pilulku, po které zhubnete, ale můžeme vám dát vše, co pro zdravé hubnutí potřebujete.
Jak tedy zdravě zhubnout? Je nutné mít správně nastavený příjem potravy (mírný kalorický deficit), další díl skládanky je zařadit pravidelné aktivity, které vás budou co nejméně omezovat a v neposlední řadě si uvědomit, že tohle vše děláte pro sebe, a ne pro nikoho jiného. Každý by chtěl zhubnout do týdne, ale bohužel tak to nefunguje a všechny drastické diety, které to slibují, vám akorát poškodí zdraví a všechny kila budete mít brzo zpět.

Začněte už DNES a určitě zdravě zhubnete!

Když si budete neustále říkat: „začnu až zítra“, tak bohužel nikdy nezačnete! Takže co, jdete do toho?!

Start začíná prvním kliknutím!
Připravili jsme pro vás originální online fitness balíček BUĎ FIT, který obsahuje vše potřebné k zdravé redukci a posílení těla. Velká výhoda tohoto balíčku je, že nemusíte nikam chodit a vše uděláte z pohodlí domova. Začít můžete už dnes!

REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK
na 2 měsíce, který vám pomůže při redukci tuku
BUĎ FIT ON-LINE
na 3 měsíce přístup k tréninkovým videím a plánům
POŘÁD S VÁMI
přátelská a profesionální konzultace

Redukční jídelníček,

který vám nejenže pomůže při redukci tuku, ale také vás naučí, jak správně jíst. Jídelníček děláme co nejvíc flexibilní, aby si každý klient mohl jídelníček přizpůsobovat k aktuální situaci. Tento jídelníček je navržen na dva měsíce, ale mnoho naši klientů využívá poslední část jídelníčku do dnes, jelikož jídla v něm jsou chutná a rychlá. Po skončení jídelníčku můžete také využít naše recepty, které s aktivním členstvím (3 měsíce budete mít aktivní) se automaticky přepočítávají na váš potřebný příjem, a tedy redukujete tuk, aniž byste se omezovali…. no není to skoro jak ta zázračná pilulka?

Hlavní přednosti jídelníčku

Jídla jsou snadná a rychlá bez nutnosti dlouhého vyvařování – zvládne to i muž 🙂
Velká pestrost skladby jídelníčku – volná ruka při výběru potravin
Ke každému jídlu máte i doporučený čas, kdy jídlo máte sníst
Jídelníček je vhodný i pro směnný provoz

Fitness balíček BUĎ FIT

S jídelníčkem získáte přístup na 3 měsíce do naší online sekce BUĎ FIT. Tímto členstvím bude hubnutí ještě o dost zábavnější a jednoduší. Po uplynutí 3 měsíců si můžete jednoduše členství prodloužit a využívat veškerých výhod. Balíčky členství najdete na tomto odkazu „BALÍČKY ČLENSTVÍ„.
Online fitness začíná být čím dál více populární, protože šetří váš čas, je plně flexibilní a hlavně se tréninkový plán podřídí vám a ne vy jemu. V tomto balíčku najdete více než 150 tréninkových videí, můžete skoro rok cvičit podle měsíčních tréninkových plánů a vařit můžete pomocí našich receptů, které se automaticky přepočítají přímo na váš příjem. Dále na vás čeká příjemné grafické zpracování, abyste jedním kliknutím zjistili, jak se vám daří hmotnost redukovat.

Hlavní fitness členství

Možnost cvičit kdekoliv a kdykoliv – postačí mobilní telefon, počítač anebo chytrá TV
Nepotřebujete žádné drahé cvičební pomůcky – vystačíte si s vlastním tělem
Pravidelně přidáváme VIP obsah – videa, recepty, články
Přátelská a profesionální konzultace
Možnost využití až pro 3 členy – více info

Pořídit si kompletní FITNESS BALÍČEK

Redukční jídelníček a online fitness Redukční jídelníček + členství na 3 měsíce 1,111.00  Upravit & kompletní objednávka níže

Fakturační údaje

Další informace

Vaše objednávka

Produkt
Množství
Celkový
Košík mezisoučet 0.00 
Objednávka celkem 0.00 
  • Platba se provádí převodem na účet společnosti Buď svůj. Fakturu obdržíte později na váš email.

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.


Vaše zpětné vazby NÁS TĚŠÍ​

CO O NÁS ŘÍKÁTE

zdravé hubnutí


zdravé hubnutí

Fitness balíček buď fit

Přidejte se do naší skupiny na facebooku !
Scroll to Top